MW Computers

Samsung SDXC 32GB EVO PLUS; MB-SC32K/EU

Hodně povedený kus Samsung SDXC 32GB EVO PLUS; MB-SC32K/EU s osvědčenou značkou Samsung SMD snadno naleznete momentálně na našich stránkách téměř zdarma. Nyní za akční cenu 390 Kč.
EAN: 8806092504585
Samsung SDXC 32GB EVO PLUS; MB-SC32K/EU

Potřebujete-li na ukládání videa, fotografií nebo jiných dat spolehlivou paměťovou kartu s vysokou přenosovou rychlostí, Samsung EVO Plus SDHC s odpovídající kapacitou (až 256 GB) je jasnou volbou. SD karta poskytuje dostatečnou kapacitu pro zařízení, jako jsou zrcadlovky, moderní kamery i klasické počítače. Díky rychlosti přenosu dat až 130 MB za sekundu je ideální pro ukládání a zálohování 4K videa (hodí se i pro super zpomalené nahrávky) a sériové snímání. Zároveň umožňuje jednotlivé záběry okamžitě nahrát do počítače a následně sdílet s přáteli.

Díky svému zařazení do kategorie U3 (UHS Speed Class 3) dokáže karta EVO Plus přenášet i ty největší soubory vysokou rychlostí. Karta poskytuje také prvotřídní odolnost díky sedmistupňové ochraně (voděodolná, odolná vůči vysokým teplotám, rentgenovému záření, magnetickému záření, opotřebení, nárazům a pádu z výšky), takže se hodí pro použití i na cestách. Spolehněte se také na desetiletou omezenou záruku. Veškerý firmware a komponenty včetně světově uznávaných DRAM a NAND od společnosti Samsung jsou vyráběny interně, takže komplexní integrita kvality je zaručena.