MW Computers

Samsung T5 EVO 4TB externí disk černý; MU-PH4T0S/EU

Kvalitní a oblíbený kus Samsung T5 EVO 4TB externí disk černý; MU-PH4T0S/EU od skvělého a známého výrobce Samsung SMD jednoduše můžete získat aktuálně na našich stránkách pořád výhodně. V současnosti pořídíte za cenu 8 048 Kč.
EAN: 8806094905410
Samsung T5 EVO 4TB externí disk černý; MU-PH4T0S/EU
Ověřit dostupnost
Značka: Samsung SMD
8 048

Hledáte spolehlivý SSD disk pro každodenní použití? Podívejte se na Samsung T5 EVO. Slibuje vysokou životnost, spolehlivý provoz a v neposlední řadě nabízí atraktivní design.

Odolný proti pádu z výšky až 2 metrů
Vhodný pro počítače, notebooky, chytré telefony a tablety Android, herní konzole, chytré televizory, fotoaparáty
Přenese velké objemy dat

Nahraďte svůj HDD externím diskem
Externí disk je kompatibilní s macOS, Windows, operačním systémem Android, takže ho připojíte s notebooky, telefony nebo tablety. Fantazii se meze nekladou, tím spíš, že se do na něj vejde několik TB dat.

Efektivita práce mnohonásobně vzroste
Díky vysoké rychlostí přenosu i čtení budete mít jistotu, že vaše práce bude efektivní. Už žádné zdržování, když potřebujete rychle něco přenést z disku na disk. Díky kompaktním rozměrům ho navíc můžete mít pořád u sebe.

Vhodný pro každého
Externí disk je vhodný nejen pro studenty, ale také milovníky herních konzolí nebo do domácnosti, kde je potřeba pravidelně zálohovat data. Rozhodně s ním chybu neuděláte. Navíc se nikdy nepřehřeje díky technologii Dynamic Thermal Guard.