MW Computers

Verbatim Cestovní adaptér GNC-100, GaN zástrčka, 2xUSB-C PD 100W, 1xUSB-C PD 65W, 1xUSB-A QC 3.0, Verbatim; 32202

Kvalitní a žádaný produkt Verbatim Cestovní adaptér GNC-100, GaN zástrčka, 2xUSB-C PD 100W, 1xUSB-C PD 65W, 1xUSB-A QC 3.0, Verbatim; 32202 od této skvělé značky Verbatim jde pořídit právě teď v nabídce za báječnou cenu! Nyní pořídíte za 1 090 Kč.
EAN: 0023942322023
Verbatim Cestovní adaptér GNC-100
Ověřit dostupnost
Značka: Verbatim
1 090

Verbatim cestovní adaptér GNC-100

Verbatim cestovní adaptér GNC-100 je malý zázrak s velkým výkonem! Elegantní design a kombinace různých portů ho dělá skvělým společníkem pro každou situaci. Spolu s ním získáte rychlé a bezpečné nabíjení. A kdo by si zamiloval skládací vidlici pro USA a vyměnitelnou zástrčku pro EU? Zkrátka skvělá volba pro cestovatele i domácí použití!

  • Multifunkční nabíječka: Podporuje nabíjení až tří zařízení současně s maximálním celkovým výstupem 100 W.
  • Různorodé nabíjecí porty: 2× USB-C®PD 3.0 s výkonem až 100 W, 1× USB-C PD 3.0 s výkonem až 65 W a 1× USB QC 3.0 s výkonem až 30 W.
  • Efektivní dobíjení technologiemi GaN: Integrovaná technologie GaN zajišťuje efektivní dobíjení a redukci tepla.
  • Ideální pro cestování: Skládací vidlice pro USA, vyměnitelné zásuvky pro EU a Spojené království. Štíhlý a kompaktní design.
  • Superrychlé nabíjení: Podpora USB Power Delivery 3.0, PPS a Quick Charge 3.0.
  • Technologie Programmable Power Supply (PPS): PPS poskytuje ideální výkon pro optimální nabíjení.

Nabíjejte
Cestovní adaptér Verbatim se stane vaším univerzálním nabíjecím centrem. S kombinací dvou portů USB-C PD o výkonu 100 W, jednoho portu USB-C PD s 65 W a jednoho portu USB QC 3.0 (EU/UK/US) pokrývá potřeby různých zařízení. Jeho všestrannost je ideální pro kancelář, domácí použití nebo na cesty, kde poskytne potřebnou energii pro váš notebook, tablet, chytrý telefon, herní konzoli a mnoho dalších zařízení.

Technologie GaN
GaN, neboli technologie Galium Nitride, přináší do světa nabíjení rychlost a super výkon. Nabíjení je nejen rychlé, ale i efektivní – s minimální tvorbou tepla. Nabíječky s GaN mají kompaktnější rozměry a nižší hmotnost ve srovnání s tradičními nabíječkami na bázi silikonu. Proto jsou ideální pro cestování.

Bezpečnost na prvním místě
Nabíječka je zhotovena z ohnivzdorných materiálů nejvyšší kvality a disponuje čtyřmi integrovanými bezpečnostními systémy. Ty zahrnují ochranu proti nadproudu, přepětí, zkratu a nadměrné teplotě. Díky těmto opatřením můžete dobíjet svá zařízení s klidným srdcem, aniž byste museli mít obavy o svou bezpečnost.