MW Computers

HP HyperX CloudX Stinger Core (Xbox Licensed); 4P5J9AA

Tento kvalitní a levný výrobek HP HyperX CloudX Stinger Core (Xbox Licensed); 4P5J9AA od top výrobce Hewlett-Packard pohodlně seženete zrovna napořád výhodně. Cena od 1 129 Kč.
EAN: 196188047712
HP HyperX CloudX Stinger Core (Xbox Licensed); 4P5J9AA

Profesionální herní sluchátka navržená speciálně pro využití s herní konzolí Xbox. Sluchátka vás osloví bohatým zvukem s hlubokými basy, dokonalým pohodlím, ale i svou odolnou konstrukcí.

  • sluchátka s licencí Xbox
  • 40mm neodymové měniče
  • flexibilní, nastavitelný mikrofon
  • pohodlné náušníky

Dokonale hutný zvuk
Základem vynikajícího zvuku těchto sluchátek jsou vysoce kvalitní měniče s 40 mm magnety. Ty produkují bohatý zvuk s jasnými, hlubokými, středními i vysokými tóny, jedná se o zvuk na úrovni Hi-Fi s vylepšenou reprodukcí basů. Nechte se vtáhnout do herní vřavy zvukem natolik podmanivým, že návrat do reality bude téměř nemožný.

Bezkonkurenční pohodlí
Sluchátka mají zaoblenou konstrukci s pevným rámem, který činí náhlavní soupravu stabilní a více trvanlivou. Náušníky sluchátek jsou tvořeny z extra měkkých polštářů, které lehce spočívají na uších, a kromě špičkového zvuku vám zaručí i kvalitní odhlučnění.

Otočný mikrofon
Sluchátka jsou vybavena citlivým sklopným mikrofonem, který vám umožní flexibilní využití sluchátek pro online hraní, telefonování a jiné činnosti. Samozřejmostí tohoto mikrofonu je, že poskytuje velmi kvalitní přenos zvuku, který vám umožní při hraní her mluvit jasně a bez zkreslení.