MW Computers

JBL JR460 White; JBL JR460NCWHT

Akční a ve slevě produkt JBL JR460 White; JBL JR460NCWHT od dodavatele s dlouholetou historií JBL máte možnost dostat v naší internetové nabídce ve slevě. Akční cena od 1 990 Kč.
EAN: 6925281986161
JBL JR460 White; JBL JR460NCWHT
Ověřit dostupnost
Značka: JBL
1 990

Bezpečný zvuk JBL a žádný hluk

Ať jsou vaše děti zrovna venku nebo se učí, můžou si užívat skvělý a bezpečný zvuk JBL Safe Sound. Sluchátka JBL JR 460NC jsou speciálně navržená pro velikost dětské hlavy a uší, takže pohodlné a jednoduché nošení si užijí i ty nejmenší děti. Mohou se tak učit, hrát si a objevovat bezpečně, díky omezení hlasitosti pod 85 dB a materiálům, které jsou bezpečné a odolné, takže se sluchátka nepoškodí nebo nerozbijí. Až 20hodinová výdrž baterie přináší zábavu na celý týden a sluchátka navíc jednoduše nabijete už za 2 hodiny. Díky aktivnímu potlačení hluku se děti můžou soustředit, na co potřebují, a zabudovaný mikrofon jim umožní komunikovat snadno s kamarády nebo učiteli. Nikdy není příliš brzy začít si užívat bezpečný zvuk JBL: kvalitní zvuk není omezený věkem.

Funkce

  • JBL Safe Sound
  • Aktivní potlačení hluku
  • Komunikace díky zabudovanému mikrofonu
  • Až 20hodinová výdrž baterie a rychlé nabíjení
  • Navrženo pro děti, s jednoduchým ovládáním
  • Odpojitelný audio kabel a vícebodové připojení
  • Google Fast Pair

JBL Safe Sound

Kvalitní zvuk není omezený věkem – ale chcete mít jistotu, že vaše děti jsou v bezpečí, zatímco si užívají zábavu. Maximální hlasitost sluchátek je omezena pod 85 dB, takže děti si mohou bezpečně užívat skvělý zvuk JBL tak, jak budou chtít.

Aktivní potlačení hluku

Zbavte se všeho hluku a rušení díky aktivnímu potlačení hluku. Děti se tak mohou lépe soustředit, když poslouchají hudbu, sledují své oblíbené programy, nebo během online výuky.

Komunikace díky zabudovanému mikrofonu

Umožněte svým dětem být ve spojení se světem pomocí zabudovaného mikrofonu. Jednoduše tak mohou být v kontaktu s kamarády nebo rodinou, když mají chuť si popovídat, nebo s učiteli během online výuky.

Až 20hodinová výdrž baterie a rychlé nabíjení

S až 20hodinovou výdrží baterie (a dokonce až 30 hodin s vypnutým ANC) se JBL JR 460NC postarají o zábavu na opravdu dlouhou dobu. A pokud jde o nabíjení, stačí pouhé 2 hodiny, takže budou za chvilku zpět v akci.

Navrženo pro děti, s jednoduchým ovládáním

Ovládání sluchátek je jednoduché a snadno použitelné, takže je děti mohu ovládat samy zcela bez problémů. Sluchátka jsou navržena speciálně pro velikost dětské hlavy a uší a z materiálů, které jsou odolné a přizpůsobené dětem, takže nehrozí rozbití nebo poškození sluchátek.

Odpojitelný audio kabel a vícebodové připojení

Zapojte a poslouchejte, nebo si užijte bezdrátovou zábavu. Odpojitelný audio kabel nabízí další možnost navíc k bezdrátovému poslechu a můžete díky němu sluchátka používat kdykoli a kdekoli. Vícebodové připojení zajistí rychlé a plynulé přepínání z jednoho Bluetooth zařízení na druhé.

Google Fast Pair

Díky Fast Pair od Google se JBL JR 460NC okamžitě připojí k vašemu Android zařízení. Další Android zařízení pak připojíte jednoduše pouhým poklepáním na displej zařízení.

Technické specifikace

Velikost měniče: 32 mm/1,26″ dynamický měnič
Napájení: 5V 1A
Hmotnost: 200 g
Baterie sluchátek: Li-ion Polymer (450 mA/3.7V)
Čas nabíjení: 2 hod od úplného vybití
Čas přehrávání se zapnutým BT a vypnutým ANC: až 30 hodin
Čas přehrávání se zapnutým BT a zapnutým ANC: až 20 hodin
Frekvenční odezva: 20Hz – 20kHz
Impedance: 32 ohm
Citlivost: 100 dB SPL@1 kHz/1mW
Maximální SPL: 92 dB
Citlivost mikrofonu: -27 dBV@1KHz/Pa
Verze Bluetooth: 5.0
Verze Bluetooth profilu: HFP 1.6, AVRCP 1.5, A2DP 1.3
Frekvenční rozsah Bluetooth vysílače: 2.4GHz – 2.4835GHz
Výkon Bluetooth vysílače: <10dBm
Modulace Bluetooth vysílače: GFSK, ?/4 DQPSK, 8DPSK
Maximální provozní teplota: 45°C
Délka kabelu: 1 m

Obsah balení:

JBL JR 460NC
Nabíjecí kabel typu USB-C
3.5mm odpojitelný audio kabel
1 x Záruční list / Varování (W / !)
1 x Průvodce rychlým startem / Bezpečnostní upozornění (S / i)