MW Computers

Sennheiser HD 2.30G white; HD 2.30G white

Tento levný produkt Sennheiser HD 2.30G white; HD 2.30G white od spolehlivého výrobce Sennheiser jednoduše můžete najít právě dnes skutečně výhodně. Nyní pořídíte za super cenu 2 390 Kč.
EAN: 4044155205404
Sennheiser HD 2.30G white; HD 2.30G white
Ověřit dostupnost
Značka: Sennheiser
2 390

Sluchátka Sennheiser HD 2.30G
Supra-aurální sluchátka Sennheiser HD 2.30G uzavřené konstrukce velmi dobře zní, jsou stylová i pohodlná. Díky minimalistickému provedení jsou ideálním doplňkem volného i pracovního dne. Navíc oslní designem a příjemným zvukovým projevem. Sluchátka jsou ideální pro použití s vaším Android zařízením.

Skvělý zvuk
Připravte se na detailní zvuk, který si můžete užít, ať už jste kdekoliv. Díky prestižní zvukové kvalitě od Sennheiseru si vychutnáte mimořádný zvuk s dokonalou dynamikou, detaily a solidními basy. Při poslechu oblíbených koncertních skladeb uslyšíte každý detail od hlubokých tónů po vysoké.

Pohodlné ovládání a mikrofon
Sluchátka jsou opatřena praktickým třítlačítkovým dálkovým ovládáním, který je na dosah ruky. Na ovládacím modulu najdete i vestavěný mikrofon pro hovory a tlačítko příjmu nebo ukončení hovoru. Sluchátkový headset je tak perfektním řešením, když posloucháte hudbu nebo jste v pohybu.