MW Computers

DéLonghi Nespresso Citiz EN167.B; EN 167.B

Oblíbený a kvalitní výrobek DéLonghi Nespresso Citiz EN167.B; EN 167.B od známého předního výrobce DéLonghi je k sehnání tady nyní napořád výhodně. Nyní pořídíte za 3 380 Kč.
EAN: 8004399331389
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: DéLonghi
3 380

Připravte profesionální kávu v pohodlí vašeho domova
S Kávovary Nespresso Citiz připravíte během chvilky pravé espresso s vynikající chutí a bohatým aroma. Dokonalý výsledek je zaručen díky pumpě dosahující tlaku 19 barů. Speciální extrakční systém během přípravy automaticky reguluje teplotu vody a její průtok kapslemi, čímž je vytvořena bohatá a hladká pěna. Kávovary Nespresso se nahřívají pouhých 25 vteřin, takže vaše káva je připravena během okamžiku.

Dokonalá káva s mlékem
Díky elegantnímu designu se kávovary Nespresso hodí do každé moderní kuchyně. Výhodou je kompaktní velikost, díky které přístroj nezabere příliš mnoho místa. Obsluha kávovaru je velmi jednoduchá, svůj oblíbený nápoj připravíte pouhým stiskem jediného tlačítka.

Energetická úspora
Přípravu kávy usnadní vyjímatelný zásobník na vodu o objemu 1 litr. Samozřejmostí je snadná údržba jednotlivých částí kávovaru. Nespresso Citiz je vybaven funkcí automatického vypnutí po 9 minutách nečinnosti, takže ve výsledku spotřebuje až o 40 % méně energie oproti přístrojům energetické třídy A.

Inovace v recyklaci
Kapsle Nespresso jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného hliníku, který nejen zaručuje uchování dokonalé čerstvosti a aroma kávy, ale také přináší možnost opětovné recyklace a výroby nových kapslí, což má pozitivní vliv na životní prostředí. Pro členy Nespresso Clubu je zajištěn zpětný svoz kapslí při doručení nové objednávky kávy. Použité kapsle je možné odevzdat i na sběrných místech v Nespresso Boutiques.