MW Computers

DéLonghi ECAM290.51.B; ECAM290.51.B

Ve slevě tento produkt DéLonghi ECAM290.51.B; ECAM290.51.B od výrobce s dobrým jménem DéLonghi snadno seženete momentálně na našich stránkách opravdu levně! Cena od 9 490 Kč.
EAN: 8004399027039
DéLonghi ECAM290.51.B; ECAM290.51.B
Ověřit dostupnost
Značka: DéLonghi
9 490

DéLonghi ECAM290.51.B
Vychutnejte si lahodnou kávu pouhým stisknutím tlačítka. Automatický kávovar Espresso DeLonghi ECAM 290.51 B zvládne připravit silné espresso i cappuccino s perfektní pěnou. Kávovar má tlak 15 bar a výkon 1 450 W. Dotykové ovládání je intuitivní a tlačítka pro přímou volbu nápoje jsou barevná. Ocelový mlýnek disponuje 13 stupni hrubosti mletí kávy. LatteCrema je automatický systém přípravy mléčné pěny. Sílu kávy, teplotu i aroma snadno nastavíte dle svých požadavků. Vyzkoušejte pohodlné automatické čištění a odvápnění. Kávovar připraví nápoj ze zrnkové i mleté kávy. Zásobník na vodu má objem 1,8 l a zásobník na kávu 250 g. Čištění mléčné karafy je také automatické a díky tomu je možné nádobu umístit do lednice a mléko znovu použít. Zažijte skutečně efektivní přípravu 2 šálků najednou nebo extra silné dvojité espresso. Spařovací jednotka je vyjímatelná.

Čerstvá káva

Předností automatického kávovaru je rovnoměrné a velmi jemné mletí. Ocelové kameny jsou absolutně přesné a vy si díky nim můžete vychutnat dokonalé aroma. Kameny jsou neutrální vůči chuti a mají dlouhou životnost. Tubeless systém snižuje množství kávy zůstávající uvnitř mlýnku.

Moderní systém pro ohřev vody

Důležitým prvkem během přípravy je správná teplota vody. Termoblok má přesné elektronické ovládání, tichý provoz a velmi rychle dosáhne požadované teploty nahřátí.

Vyjímatelná spařovací jednotka

Spařovací jednotka je vyjímatelná a nepostradatelná pro profesionální dávkování a upěchování kávy. Patentovaná jednotka De’Longhi má nastavitelnou komoru a zvládne připravit různé množství kávy pro libovolné nápoje. Jednotku stačí jednou měsíčně opláchnout pod proudem vody.

Lahodné cappuccino

Patentovaný systém LatteCrema připraví hustou a lahodnou mléčnou pěnu pro cappuccino nebo caffe latte. Systém našlehá i rostlinné mléko včetně sójového nebo rýžového. Karafa má automatický systém propláchnutí vodou a proudem páry.

Oblíbená káva

Kávovar uloží nastavení vašeho oblíbeného nápoje. Jediným stisknutím tlačítka získáte nápoj s přesným poměrem kávy a mléka. Libovolně můžete upravit velikost, intenzitu, poměr vody a mléka a preferovanou teplotu.

Extra funkce

Další nastavení zvyšuje váš komfort a ještě lepší požitek. Výška adaptéru je nastavitelná dle velikosti šálku. Tryska na horkou vodu připraví aromatický čaj. Použít můžete i bezkofeinovou kávu. Funkce nahřívání šálků udrží nápoje déle teplé.

Pohodlná údržba

Automatický cyklus čištění a odvápnění vám ušetří čas a kávovar precizně vyčistí. Vnitřní okruh je zbaven usazenin vodního kamene a zbytků kávy. Před vypnutím se automatický proces aktivuje nebo vás kávovar upozorní na potřebu čištění a celým programem vás pohodlně provede.

Automatické vypnutí

Automatické vypínání šetří náklady na energie a životní prostředí. K dispozici jsou 4 různé intervaly, kdy se po jejich ukončení kávovar přepne do pohotovostního režimu.

Nápojové menu

Pociťte chuť perfektního espressa, doppia nebo cappuccina. S karafou na mléko zvládnete neomezené množství mléčných receptur.