MW Computers

Asus ROG STRIX GO BT; 90YH02Y1-B5UA00

Tento skvělý produkt Asus ROG STRIX GO BT; 90YH02Y1-B5UA00 originál od výrobce ASUS pohodlně dostanete v naší nabídce ve výprodejové akci! Produkt nakoupíte teď u nás za 4 887 Kč.
EAN: 4712900694956
Asus ROG STRIX GO BT; 90YH02Y1-B5UA00
Ověřit dostupnost
Značka: ASUS
4 887
Popis produktu

ROG Strix Go BT
Bezdrátová herní náhlavní souprava Bluetooth® s adaptivní zvukovou technologií Qualcomm® aptX ™, technologií aktivního potlačení hluku (ANC), mikrofonem potlačení hluku ASUS AI, nízkou latencí a kompatibilitou s PC, Nintendo Switch ™, chytrými zařízeními a PS5 ™

Technologie Active Noise Cancellation (ANC) eliminuje okolní hluk a zajišťuje tak pohlcující herní zážitky kdekoli.

Adaptivní audio technologie Qualcomm® aptX ™ přináší bezdrátový zvuk s vysokým rozlišením a nízkou latencí pro plynulý a bezproblémový poslech.

Špičkový mikrofon ASUS Noise Canceling Microphone (AI Mic) je skrytý ve sluchátkách pro ostrou a diskrétní hlasovou komunikaci ve hře.

Neuvěřitelně lehký design poskytuje výjimečné pohodlí a přiložené přepravní pouzdro nabízí přenosnost a ochranu.

Ultrarychlé nabíjení poskytuje 5 hodin provozu na pouhých 15 minut nabíjení a až 45 hodin výdrže baterie pro nepřetržité hraní.

Exkluzivní vzduchotěsné komory a 40mm ovladače ASUS Essence poskytují neuvěřitelně bohatý a čistý zvuk s hlubokými basy optimalizovanými pro pohlcující zvukový zážitek.

Připojení Bluetooth® a 3,5 mm audio kabel vám umožní používat náhlavní soupravu pro hraní her na PC, smartphonech, PlayStation®, Xbox® a Nintendo Switch ™.