MW Computers

Tellur Video DoorBell WiFi, 1080P, PIR, Wired, Black; TLL331251

Vysoce kvalitní produkt Tellur Video DoorBell WiFi, 1080P, PIR, Wired, Black; TLL331251 od výrobce Tellur naleznete právě nyní na našich stránkách za skvělou cenu! Za bezkonkureční cenu 1 691 Kč.
EAN: 5949120003346
Tellur Video DoorBell WiFi
Ověřit dostupnost
Značka: Tellur
1 691

Tellur Video DoorBell
Nainstalujte si domů chytrý zvonek Tellur Video DoorBell (TLL331251) a mějte dokonalý přehled o tom, co se děje za vašimi dveřmi. Tato praktická pomůcka kombinuje základní funkcionalitu zvonku s moderními bezpečnostními principy. Její součástí je totiž i vestavěná Full HD kamera, díky níž se můžete jednoduše přesvědčit, kdo k vám má namířeno. Zvonek přitom prostřednictvím Wi-Fi sítě komunikuje s chytrou aplikací ve vašem mobilu, takže máte vše hezky po ruce. Vzhledem ke stupni krytí IP54 je kamera vhodná pro umístění do venkovního prostředí. Odolává totiž vodě, prachu i běžným povětrnostním vlivům, takže se hodí pro celoroční použití.

Podívejte se, kdo jde na návštěvu

Jakmile u vás někdo zazvoní, stačí vzít do ruky smartphone a hned víte, o koho se jedná. Tellur Video DoorBell totiž disponuje vestavěnou Full HD kamerou se zorným úhlem 130°, díky níž vidíte příchozího přímo na displeji svého mobilu. S funkcí obousměrné komunikace navíc můžete s návštěvou stojící za vašimi dveřmi i pohovořit.

Noční vidění

Kamera tohoto chytrého zvonku je vybavena i infračerveným nočním viděním. Zřetelné záběry vám tak naservíruje i v případě horších světelných podmínek.

Rozpozná pohyb

Protože je zvonek Tellur Video DoorBell vybaven i vestavěným senzorem pohybu (PIR), dokáže sám poznat, že někdo přišel k vašim dveřím. Jakmile se tak stane, může automaticky pořídit videozáznam a poslat vám notifikaci na mobil.

Hlavní vlastnosti

  • Wi-Fi a možnost spárování s chytrou mobilní aplikací
  • Full HD kamera se zorným úhlem 130°
  • Pohodlná obousměrná komunikace
  • Infračervené noční vidění
  • Detektor pohybu (PIR) s možností automatického spuštění nahrávání a odeslání notifikace na váš mobil