MW Computers

EMOS Bezbateriový domovní bezdrátový zvonek P5750; P5750

Tento velmi oblíbený výrobek EMOS Bezbateriový domovní bezdrátový zvonek P5750; P5750 od společnosti s dlouholetou tradicí Emos seženete na našich stránkách za rozumné peníze! Nyní pořídíte od 468 Kč.
EAN: 8592920096963
EMOS Bezbateriový domovní bezdrátový zvonek P5750; P5750
Ověřit dostupnost
Značka: Emos
468
Popis produktu

EMOS P5750, bílá/červená
Chcete mít přehled o návštěvách, které stojí u branky vašeho rodinného domu, před vchodovými dveřmi vaší bytovky či před budovou vaší firmy? Pořiďte si bezdrátový zvonek EMOS P5750 a nechte všechny příchozí, aby na sebe sami upozornili. Toto šikovné zařízení sestává ze dvou samostatných částí – tlačítko, které je voděodolné a nepotřebuje žádné baterie, umístíte ven a hlavní jednotku zvonku připojíte do klasické elektrické zásuvky v interiéru. Obě části se pak automaticky spárují a zvonek je připraven k provozu.

Dosah tohoto bezdrátového zvonku činí až 150 metrů (takto daleko od sebe mohou být vzdáleny obě jeho části). Používaná přenosová frekvence je přitom 433 MHz.

Nastavte si melodii a hlasitost
Abyste zvonek vždy bez problému zaznamenali, nabízí EMOS P5750 i optickou signalizaci a také individuální možnosti nastavení zvuku. Svým konkrétním potřebám můžete přizpůsobit jeho hlasitost, přičemž máte k dispozici 5 úrovní (až do 110 dB). A aby toho nebylo málo, na výběr máte hned 10 melodií.

Přidejte další tlačítka
Pokud potřebujete, aby se na vás lidé dozvonili z několika různých míst, můžete tento bezdrátový zvonek doplnit o další kompatibilní tlačítka. Celkem jich přitom můžete s jednou zvonkovou základnou v zásuvce používat až 8 (součástí základního balení je pouze jedno tlačítko, další je třeba dokoupit).