MW Computers

MSI herní klávesnice VIGOR GK71 Sonic Blue drátová mechanická RGB podsvícení USB US layout; S11-04US279-CLA

Povedený produkt MSI herní klávesnice VIGOR GK71 Sonic Blue drátová mechanická RGB podsvícení USB US layout; S11-04US279-CLA od značky se skvělou pověstí MSI dostanete v aktuální nabídce téměř zdarma! Nyní pořídíte za 2 990 Kč.
EAN: 4711377007368
MSI herní klávesnice VIGOR GK71 Sonic Blue drátová mechanická RGB podsvícení USB US layout; S11-04US279-CLA
Ověřit dostupnost
Značka: MSI
2 990
Popis produktu

MSI Vigor GK71 Sonic – Blue Switches
Lehká herní klávesnice MSI Vigor GK71 nabídne svým uživatelům dokonalý pocit z mechanických spínačů MSI Sonic Blue, které dominují na poli konkurence rychlými reakcemi a lehkými stisky kláves.

Výhody MSI Vigor GK71 Sonic – Blue Switches

 • Použití hliníkové slitiny letecké třídy
 • Prémiová opěrka zápěstí z paměťové pěny
 • Vedení kabelů ve tvaru X
 • MSI ClearCaps s RGB
 • Inovativní Smart Dual Touch
 • Dedikované klávesy pro kontrolu médií
 • MSI Mystic Light RGB
 • Paměť na 3 profily
 • 6 key + N key rollover
 • Software MSI Center

Seznamte se se spínači MSI Sonic Blue
Spínače nabízí plynulé a rychlé reakce, které vás nenechají na pochybách. Se silou 45 gf a maximálním zdvihem 3,5 mm eliminují únavu vašich prstů. Pohodlná ergonomie přináší vysokou míru komfortu i během mnohahodinového herního nasazení.

 • Síla úhozu 45 gf
 • Celkový zdvih 3,5 mm
 • Zdvih 1,4 mm

MSI ClearCaps
Průhledná dvouvrstvá konstrukce každé klávesy zefektivňuje propouštění RGB osvětlení skrze klávesnici. RGB podsvětlení vám umožní volbu z nepřeberného množství barev, které můžete libovolně měnit dle své nálady. Díky RGB módu máte k dispozici až 16 milionů barev. Stačí si vybrat a vytvořit tak svůj jedinečný MSI Mystic Light.

Smart dual touch
Chytré kolečko dual touch vám umožní v průběhu hry jednoduše měnit hlasitost. Otočné kolečko na dosah vaší ruky ihned pomůže zvýšit hlasitost, či naopak nastavit ztlumení.

Odolný design
Nejnamáhanější část celé klávesnice je tvořena z odolného leteckého hliníku. Použitý materiál poskytne celé periferii optimální odolnost a spolehlivost. Kompaktní provedení vám navíc zabere na stole minimum prostoru. Vigor GK71 Sonic doplňuje ergonomická opěrka zápěstí z paměťové pěny, která zvýší váš komfort během mnohahodinového herního nasazení.

Dokonalý pořádek na vašem herním či pracovním stole
Čtyřsměrné vedení kabelů ve tvaru písmene X zabraňuje zamotávání kabelů od vašich herních periferií. Díky tomu můžete udržovat pracovní plochu neustále přehlednou.

6 key + N key rollover
S klávesnicí od MSI vám nehrozí žádná chybná kliknutí v zápalu hry. Při rozpoznání tzv. missclicku dojde k automatickému rozpoznání stisku klávesy a přepnutí na 6 key nebo N key rollover.

Uložte si až 3 profily
Integrovaná vnitřní paměť herní klávesnice umožní uživateli uložit až 3 profily. Toto uložení se vztahuje rovněž na RGB a makra. Mezi profily lze jednoduše přepínat pomocí softwaru MSI Center nebo kláves FN.

Exkluzivní software MSI Center
S klávesnicí Vigor GK71 Sonic získáte automaticky přístup k softwaru MSI Center, který vám umožní personalizovat nastavení vaší periferie MSI. V reálném čase můžete upravit prostředí pomocí několika málo kliknutí.