MW Computers

Gorenje GW6D42CLI; GW6D42CLI

Hodně prodávaný kus Gorenje GW6D42CLI; GW6D42CLI od společnosti s předním postavením na trhu Gorenje můžete pořídit u nás právě až neuvěřitelně levně. Aktuálně výhodně za 6 691 Kč.
EAN: 3838782467219
Gorenje GW6D42CLI; GW6D42CLI
Ověřit dostupnost
Značka: Gorenje
6 691

Retro styl Gorenje GW6D42CLI
Díky rustikálnímu provedení se varná deska Gorenje GW6D42CLI hodí do všech kuchyní, ať už malých nebo velkých, starých nebo nových. Právě díky tomu nezaměnitelnému designovému provedení dodá vaší kuchyni kousek jedinečnosti, po které jste tak dlouho toužili. Plynová varná deska disponuje velmi jednoduchým ovládáním. Požadované stupně výkonu hořáků snadno navolíte pomocí mechanických točicích se knoflíků.

Pohodlí a bezpečí během vaření
Plynová varná deska disponuje praktickými litinovými varnými mřížkami, které zvýší bezpečnost, pohodlí a účinnost při vaření. Rovněž i plynové hořáky jsou vybaveny pojistkou pro případ zhasnutí plamene. Pokud dojde k náhodnému nebo neúmyslnému zhasnutí, přívod plynu se automaticky odpojí, a tím se zabrání vypouštění plynu do místnosti. Konečně varná deska, která myslí na vaši bezpečnost.

Varné zóny
Varná deska má k dispozici 4 samostatné plynové hořáky různého výkonu. Všechny jsou vybaveny bezpečnostní pojistkou proti úniku plynu. Integrované elektrické zapalování v ovládacích knoflících vám usnadní práci.

Wok hořák
Připravte si asijskou kuchyni v pohodlí domova. Wok hořáky dosahují velmi rychle vysokých teplot, čímž zajistí jednoduchou, ale přitom dokonalou přípravu asijské kuchyně pro každého.