MW Computers

Gorenje WNEI84AS/B; WNEI84AS/B

Designový produkt Gorenje WNEI84AS/B; WNEI84AS/B od dodavatele zboží Gorenje lze sehnat ještě dnes ve výhodné akci! K sehnání zrovna v akci za 10 584 Kč.
EAN: 3838782648618
Gorenje WNEI84AS/B; WNEI84AS/B
Ověřit dostupnost
Značka: Gorenje
10 584

Pračka Gorenje WNEI84AS/B

  • Invertorový motor PowerDrive
  • SteamTech dodatečné ošetření párou
  • Samočistící program SterilTub
  • StableTech boční stěny pro méně vibrací a vyšší stabilitu

Citlivé zacházení s jakýmkoliv prádlem

Unikátní vlnový profil bubnu v kombinaci se speciálními vlnovými 3D žebry poskytuje nejpečlivěji ošetření vašeho oblečení pro dokonale čisté prádlo s minimem pomačkání.

Minimalizujte pomačkání oblečení

Funkce Anti-Crease je navržena právě pro snížení pomačkání. Buben pračky se bude po skončení programu otáčet 2 hodiny v pravidelných intervalech, aby se minimalizovalo pomačkání oblečení. Tuto funkci můžete kdykoliv zastavit stisknutím tlačítka start/pauza nebo on/off.

Do hloubky vyprané a jemné oblečení bez změkčovadel

Dodatečné ošetření párou na konci vybraného programu významně redukuje tvorbu záhybů, odstraňuje pachy a bakterie. Vaše oblečení bude důkladně čisté, méně pomačkané a hebké na dotyk.

Vždy příjemně vonící prádlo

Praní s pracím práškem při nižších teplotách může vést k ideálním podmínkám pro tvorbu bakterií, které by mohly způsobit nepříjemný zápach prádla. SterilTub odstraní jakékoliv bakterie uvnitř pračky a zajistí, že vaše oblečení bude vždy svěže vonět.

Bezpečnost pro zvědavé děti

Během praní zůstanou dveře zamčené, čímž se zabrání tomu, aby je otevřelo i to nejzvídavější dítě. Kvůli zvýšené ochraně lze ovládací panel uzamknout stisknutím speciální kombinace kláves, což znemožňuje neúmyslné změny nastavení.

Hladká dvířka bez viditelných šroubů

Velká dvířka vyrobeny z jednoho kusu plastu zajišťují stabilitu a zabraňují otravnému vrzání nebo skřípání. Otevírají se až do 180 stupňů, díky čemuž je vyjímání prádla z bubnu co nejjednodušší. Dvířka jsou navíc bez viditelných šroubů, což usnadňuje čištění.