MW Computers

Náhradní nože G21 pro smoothie maker

Vysoce kvalitní výrobek Náhradní nože G21 pro smoothie maker od spolehlivého výrobce G21 jde získat momentálně opravdu levně. Za bezkonkureční cenu 349 Kč.
EAN: 8595627418083
Náhradní nože G21 pro smoothie maker
Ověřit dostupnost
Značka: G21
349

Nehoda není náhoda. Proto máme v nabídce i náhradní nože pro náš Smoothie maker G21. Může se stát, že se nože nedopatřením poničí, otupí, nebo se jednoduše ztratí někde v útrobách vaší kuchyně. Pak nezoufejte, nemusíte si své oblíbené smoothie odpírat. Stačí zakoupit tyto samostatné náhradní nože a dále si vychutnávat oblíbenou zdravou svačinku.

Kvalitní a zároveň jednoduché? Jde to!

Speciální nože jsou navržené a zkonstruované na míru pro přípravu sametově hladkého smoothie, které tak milujete. Přitom vám jeho příprava nezabere více, než pár sekund času. Nože jsou vyrobeny z kvalitní masivní oceli a mají ostří, která si hravě poradí se všemi druhy ovoce a zeleniny. Speciální zakřivený tvar nožů zajistí kvalitní rozmixování a promíchání celého obsahu lahve.

Smoothie je snadné s výrobky G21

Jak na to?

Vložte do lahve jakékoliv ovoce či zeleninu, kterou máte rádi, zašroubujte lahev speciálním víkem s noži, nasaďte ji na svůj tyčový mixér G21 VitalStick 800 W a můžete začít mixovat. Po umixování jen vyměňte víko s noži za víko s pítkem a máte zdravou svačinku, kterou si můžete vzít s sebou do práce, do školy i na cesty.

Poznámka

Smoothie maker G21 je kompatibilní pouze s tyčovým mixérem G21 VitalStick 800 W. Smoothie maker nelze nasadit na tyčový mixér G21 VitalStick 1 000 W!

Specifikace

  • Značka: G21

  • Určení: náhradní nože k mixéru

  • Kompatibilita: tyčový mixér G21 VitalStick 800 W

  • Materiál: BPA free plast, nerezová ocel

  • Hmotnost: 0,3 kg

  • Rozměry: 7 x 10 x 7 cm

Obsah balení

  1. 1 x nože pro Smoothie maker G21