MW Computers

Creative Labs Stage SE; 51MF8410AA000

Výjimečný a žádaný produkt Creative Labs Stage SE; 51MF8410AA000 od dodavatele s dlouholetou historií Creative Labs lze získat tady za výprodejovou cenu. V akci od 1 598 Kč.
EAN: 5390660195556
Creative Labs Stage SE; 51MF8410AA000

Creative Stage SE je výkonný soundbar pod monitor pro počítač a herní konzole, který je určen pro zábavu a hraní her. Stylový soundbar, který zaručuje vynikající akustický výkon díky našim speciálně vyladěným měničům Racetrack a technologii Sound Blaster – ta ještě o stupeň zvyšuje kvalitu zvuku a doslova vás pohltí, takže se stane dokonalým doplňkem jedinečného obrazu.

Creative Stage SE se napájí pomocí napájecího adaptéru a k počítači se připojuje jediným USB kabelem, případně bezdrátově pomocí technologie Bluetooth 5.3. Malé rozměry také umožňují flexibilní umístění soundbaru pod monitor a předurčují ho k bezproblémovému využití i v menších místnostech. Soundbar se navíc snadno nastavuje a ovládá – multifunkční ovladače je prakticky umístěn na boku soundbaru, takže je snadno po ruce, pokud je potřeba produkt zapnout nebo upravit jeho hlasitost.

Creative Stage SE můžete brát jako zasloužený krok vpřed od počítačového audia nebo základních stereofonních reproduktorů!

VÝKONNÝ A ŘÍZNÝ

Creative Stage SE je zárukou vynikající kvality zvuku! Tenhle soundbar pod monitor je vybavený výkonnými měniči Racetrack s plným rozsahem a nadměrně velkými zářiči, takže dokáže reprodukovat čistší a říznější zvuk i bez subwooferu. Zásluhou špičkového výkonu 48 W dokáže tento šikovný soundbar nabídnout zvuk, který je mnohem kvalitnější, než je u běžných Bluetooth soundbarů zvykem. Tomuhle se teprve říká upgrade!

TECHNOLOGIE ZNAČKY

Reproduktor Creative Stage SE je vybaven zvukovými technologiemi Clear Dialog a Surround značky Sound Blaster, které výrazně zlepší srozumitelnost hlasu a zážitek z prostorového zvuku.

SURROUND

Technologie Surround dokáže prostřednictvím zvukových filtrů značky Sound Blaster identifikovat a zlepšit prostorové informace o příchozím zvuku, čímž optimalizuje poslechový zážitek a zajistí vám širší zvukovou scénu i prostorový zvuk z jakéhokoliv typu audio zdroje.

CLEAR DIALOG

Technologie Clear Dialog pomocí algoritmu extrahuje vokály a mluvené dialogy, které následně inteligentně vylepšuje a zesiluje, takže si je budete moci vychutnat čistě a bez kompromisů vynucených ostatními vlivy okolí.

NASTAVTE SI ZVUK PODLE VLASTNÍCH PŘEDSTAV

Naše nová funkce Tone Adjustment vám umožní přepínat mezi hřejivější a jasnější reprodukcí zvuku. Zařízení Creative Stage SE si tak můžete dokonale vyladit a upravit tónovou neutralitu pouhým stisknutím tlačítka!

Hřejivější zvuky

Přiklání se k basovým frekvencím, basy a vokály jsou výraznější. Vyšší frekvence jsou tišší a tlumenější, takže působí hřejivějším a více uklidňujícím dojmem.

Jasné zvuky

Tento tón lépe reprodukuje vysoké zvuky, takže zaručuje dokonale jasný a čistý zvuk.

FLEXIBILNÍ MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ

Soundbar Creative Stage SE se napájí prostřednictvím napájecího adaptéru a podporuje digitální zvuk přes USB i Bluetooth. Stačí jen jednoduše připojit zařízení k soundbaru Creative Stage SE pomocí dodaného kabelu USB-C na USB-A a můžete začít! Díky nejnovějšímu rozhraní Bluetooth 5.3 se rovněž dá bezdrátově streamovat z mobilních zařízení, takže si svoji oblíbenou hudbu budete moci vychutnávat třeba u pracovního stolu nebo při lenošení na pohovce na druhé straně místnosti!

ELEGANTNÍ DESIGN A PRAKTICKÉ OVLÁDACÍ PRVKY

Soundbar Creative Stage SE se pyšní elegantním černým designem s lesklou povrchovou úpravou, perfektně se hodí k jakémukoli stolnímu zařízení a ideálně se vejde pod monitor. Navíc díky knoflíku pro ovládání hlasitosti integrovanému na boku soundbaru můžete snadno provádět rychlé úpravy nastavení zvuku za chodu.

MULTIFUNKČNÍ KNOFLÍK

Dostatečně velký knoflík umožňuje ruční zapnutí nebo vypnutí soundbaru, přepínání mezi režimy USB a Bluetooth, stejně jako úpravu nastavení hlasitosti.

A INFRAČERVENÉ DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ

Naproti tomu dálkové ovládání nabízí mnohem více funkcí, například přehrávání/pozastavení, ztlumení zvuku, nastavení tónu a aktivace režimů Surround (Prostorový zvuk) a Clear Dialog (Čistý dialog).

Baterie AAA nejsou součástí balení.