MW Computers

Corsair herní sluchátka HS55 Stereo Carbon; CA-9011265-EU

Tento akční a ve slevě produkt Corsair herní sluchátka HS55 Stereo Carbon; CA-9011265-EU od dodavatele s dlouholetou historií Corsair můžete sehnat zrovna dneska extra se slevou! Právě nyní za skvělou cenu 2 172 Kč.
EAN: 840006643708
Corsair herní sluchátka HS55 Stereo Carbon; CA-9011265-EU
Ověřit dostupnost
Značka: Corsair
2 172

Hrajte s perfektním zvukem ve svých uších. Hrajte se sluchátky CORSAIR HS55 Surround, která navíc poskytnou nezbytný celodenní komfort.

  • Koženkové náušníky z paměťové pěny
  • Prostorový zvuk Dolby® Audio 7.1 na PC a Mac
  • Lehká konstrukce
  • Všesměrový mikrofon
  • 3,5mm audio jack pro připojení k PC, herním konzolím a mobilním zařízením

Pohodlí na prvním místě
Sluchátka Corsair HS55 Surround jsou lehká, ale zároveň odolná a pohodlně se nosí. Náušníky mají zhotovené z měkké paměťově pěny a potažené příjemnou koženkou. Váží cca 273 gramů a disponují nastavitelným hlavovým mostem a náušníky.

Na dosah ruky
Kolečko pro ovládání hlasitosti je umístěná na náušníku poblíž skládací konstrukce mikrofonu. Vše je tak při ruce a snadno dostupné.

Pohlcující zvuk
Vysoce kvalitní a na míru vyladěné 50mm neodymové měniče vám zpříjemní herní maratony. Tedy jejich zvuk, který je naprosto vynikající – s takovým rozsahem, abyste na bitevním poli slyšeli vše, co potřebujete. Přiložený USB adaptér umožňuje vícekanálový prostorový zvuk Dolby® Audio 7.1, díky kterému se dostanete přímo doprostřed vaší hry.

Prostorový zvuk pouze pro PC a MAC.

Snadná komunikace
Sluchátka jsou vybavena všesměrovým mikrofonem s funkcí flip-to-mute a certifikací Discord. Vaši spoluhráči si tak užijí úžasnou čistotu vašeho hlasu, tedy i snazší komunikaci.