MW Computers

Corsair herní myš M65 Ultra Wireless; CH-9319411-EU2

Levný výrobek Corsair herní myš M65 Ultra Wireless; CH-9319411-EU2 s pečetí kvality od značky Corsair je dostupný bezpečně online ve výprodejové akci. Produkt nakoupíte teď u nás za 3 445 Kč.
EAN: 840006657644
Corsair herní myš M65 Ultra Wireless; CH-9319411-EU2
Ověřit dostupnost
Značka: Corsair
3 445

Corsair M65 RGB Ultra Wireless

Herní myš CORSAIR M65 RGB ULTRA Wireless se chlubí odolným hliníkovým rámem a dokonalou přesností. Jejím srdcem je optický senzor MARKSMAN s rozlišením až 26 000 DPI a přepínače OMRON. S přizpůsobitelnou hmotností, promakanými technologiemi a duální bezdrátovým připojením budou všechny vaše pohyby a akce maximálně rychlé. Tak převezměte kontrolu!

Dokonalé provedení
Kultovní rám z eloxovaného hliníku zajišťuje myši Corsair M65 RGB Ultra Wireless zajišťuje dokonalou odolnost. Velkou předností myši je možnost úpravy hmotnosti, od 110 g do 128 g – přiloženo je 6 závaží. Nohy myši s PTFE podložkami s extrémně nízkým třením nabízejí super skluz a ty nejrychlejší pohyby, jsou navíc snadno vyměnitelné, pokud se při cestě na vrchol opotřebují.

Optický senzor
Optický senzor CORSAIR MARKSMAN s nativním rozlišením 26 000 DPI a sledováním 650 palců za sekundu (IPS) při zrychlení až 50 G přesně zachytí každý váš pohyb. Přizpůsobte si DPI dle svého gusta v jednotlivých krocích. Optické přepínače OMRON v levém a pravém tlačítku pak poskytují hyperrychlé a přesné reakce, a přitom vydrží roky důsledného používání.

Dva způsoby připojení
Použijte SLIPSTREAM WIRELESS pro ty nejvyšší rychlosti nebo Bluetooth s nízkou latencí pro širokou kompatibilitu s většinou systémů a zařízení.

Bezdrátová technologie SLIPSTREAM nabízí rychlost bezdrátového přenosu pod 1 ms, zajišťuje, že jsou vaše pohyby a klikání až 2x rychlejší (2 000 Hz hyper-polling) a udržuje výjimečnou kvalitu signálu během her.

Přizpůsobí se vám
8 tlačítek je plně programovatelných. Vytvářejte vlastní makra a utvořte si ideální herní nastavení. Přizpůsobit si můžete i dynamické RGB podsvícení ve dvou zónách pro dokonalý vzhled. Součástí myši je také výkonný software CORSAIR iCUE, který slouží pro ovládání osvětlení RGB, makro programování a synchronizaci osvětlení celého systému se všemi kompatibilními zařízeními iCUE. Pro uložení svých profilů, maker a nastavení DPI pak slouží palubní uložiště.