MW Computers

Asus klávesnice ROG FALCHION ACE Black, mechanická, USB, US, černá; 90MP0346-BKUA01

Tento akční produkt Asus klávesnice ROG FALCHION ACE Black, mechanická, USB, US, černá; 90MP0346-BKUA01 pocházející od značky ASUS snadno pořídíte nyní v akci! Právě teď za cenu 2 478 Kč.
EAN: 4711081849674
Asus klávesnice ROG FALCHION ACE Black
Ověřit dostupnost
Značka: ASUS
2 478

Asus ROG Falchion Ace

Herní klávesnice Asus ROG Falchion Ace s mechanickými spínači ROG NX a stabilizátorem spínačů splní nároky i nejnáročnějšího hráče. Klávesnice navíc umožňuje uložení až šesti profilů, a to včetně pěti vlastních schémat.

Mechanické spínače GOG NX
Vlastní mechanické spínače od Asus jsou od základu pečlivě navrženy pro maximální uživatelský přínos. ROG představují dokonalou vyváženost, od síly ovládání až po poměr kliknutí. Každá z kláves je uchycena ve čtyřech bodech, jejím stiskem tak nedochází k viklání a je zajištěna přesnost, ať už se dotknete jejího středu či kraje. Opticko-mechanické spínače navíc nabídnou vyšší rychlost a větší odolnost.

Stabilizátor přepínače ROG
Herní klávesnice ROG Falchion Ace disponuje speciálními stabilizátory spínačů kláves, které výrazně snižují tření při úhozu. Poskytují tak hladké a stabilní úhozy, což oceníte zejména u dvojitých kláves jakými jsou mezerník, Shift a Enter.

Nulový „ghosting“
Samozřejmostí ROG Flachion Ace je funkce Anti-Ghostingu. Nežádoucí ,,ghosting efekt“ zpomaluje vás a vaše výkony během hry. S klávesnicí Flachion Ace vám důvěrně známé nezaznamenání stisku klávesy rozhodně nehrozí.

Design bez kompromisů
Asus ROG Falchion Ace se může pochlubit intuitivním rozvržením navigačních kláves, které vám usnadní práci s klávesnicí. Kompaktní design je dán minimalistickým rámečkem klávesnice, díky čemuž nezabírá na stole zbytečný prostor navíc. Při délce pouhých 306 cm vám ROG Falchion Ace poskytne všechny funkce běžné klávesnice.

Kryt pro mobilitu bez úhony
Součástí klávesnice je odolný polykarbonátový kryt, díky kterému můžete ROG Falchion Ace bezpečně přenášet. Kryt lze při používání umístit také pod klávesnici, aby spodní RGB osvětlení získalo rozptýlený vzhled.

Nerušte sebe ani své okolí
Do ROG Falchion Ace byla přidána tlumicí pěnová podložka, která se rozkládá po celé ploše klávesnice. Integrovaná pěna absorbuje zvuky včetně ozvěny kláves, čímž zlepšuje celkovou akustiku této periferie.

Interaktivní dotykový panel
Inovativní dotykový panel umístěný na levé straně klávesnice umožňuje pohodlně upravovat hlasitost nebo vytvářet zkratky pro přepínání aplikací, kopírování a vkládání. Může být také naprogramován pro použití jako intuitivní makro klávesa pro snadnější ovládání během hry.