MW Computers

C-TECH FK-01, gelová, flexibilní, černá, USB, CZ/SK klávesnice; FK-01

Tento kvalitní produkt C-TECH FK-01, gelová, flexibilní, černá, USB, CZ/SK klávesnice; FK-01 od dodavatele s dobrým jménem C-Tech lze sehnat právě zde za báječnou cenu! Výhodně za 169 Kč.
EAN: 8594125007133
C-TECH FK-01
Ověřit dostupnost
Značka: C-Tech
169

Tato nezvyklá USB klávesnice dokonale mate svým vzhledem, ale vězte, že kromě funkčnosti běžných modelů nabízí řadu výhod. Skvělá ohebnost jí propůjčuje nejvyšší stupeň mobility – sami budete překvapeni, jak snadno se dá srolovat a zastrčit do vaší brašny nebo kufříku po bok ostatních pracovních pomůcek.

Při rozvržení tlačítek výrobci sice ctili tradiční layout, avšak stisk jednotlivých kláves je na rozdíl od konkurenčních modelů takřka neslyšný. Gelový antibakteriální povrch klávesnice jde ruku v ruce s její nebývale vysokou odolností proti vodě, prachu nebo jiným nečistotám. Patříte-li mezi pracovníky v oborech, jako jsou lékařství, potravinářství nebo průmysl, klávesnice C-TECH FK-01 je pro vás jasnou volbou. Její důmyslné provedení si doslova zamilujete zejména v náročnějších pracovních podmínkách a jen neradi ji dáte z ruky.

Parametry a specifikace
Lokalizace Česká
Uspořádání prvků Klasické
Levý shift Široký
Kurzorové šipky Klasické
Určení Kompaktní
Rozhraní Drátová

Rozhraní
Rozhraní Drátová USB
Hmotnost
Hmotnost 0,3 kg
Rozměry
Šířka 49,5 cm (495 mm)
Hloubka 1,2 cm (12 mm)
Výška 13,8 cm (138 mm)