MW Computers

Arctic P14 PWM PST CO; ACFAN00126A

Exkluzivní produkt Arctic P14 PWM PST CO; ACFAN00126A od dodavatele se skvělou pověstí Arctic Cooling snadno můžete najít momentálně na webu opravdu levně. Nyní za 249 Kč.
EAN: 4895213701570
Arctic P14 PWM PST CO; ACFAN00126A

Společnost Arctic se primárně zabývá tvorbou chladičů. Ta vám nyní přináší svůj ventilátor nesoucí označení P14 PWM PST CO, vybavený dvojitým kuličkovým ložiskem, které je ideální pro nepřetržitý provoz. Umožňuje také sdílení PWM signálu.

Přednosti Arctic P14 PWM PST CO

  • Léty prověřená kvalita produktů Arctic
  • PWM ovládání otáček
  • Sdílené PWM (PST)
  • Pro 24/7 provoz

Podporuje PWM
PWM funkce umožňuje základní desce, aby ovládala rychlost ventilátoru podle aktuální potřeby. Je tak garantováno požadované chlazení a snižuje se tak úroveň hluku.

Technologie sdílení PWM (PST)
Pokud chcete vylepšit efektivitu chlazení vašeho počítače, zapojíte paralelně několik ventilátorů. K čemu to však je, když nepracují společně? PST zajišťuje, že všechny vaše ventilátory budou poslouchat jeden PWM signál. Můžete tak například sdílíte PWM signál chladiče procesoru s ventilátory ve skříni, které pak zpomalují a zrychlují podle požadavků procesoru.

Dvojité kuličkové ložisko
Japonské dvojité kuličkové ložisko prémiové kvality umožňuje ventilátoru nepřetržitý 24/7 provoz, bez nejmenší oběti na výkonu. Je navíc odolnější proti prachu a teplotě, oproti běžným a jedno-kuličkovým ložiskům. Poskytuje tak delší životnost.