MW Computers

Arctic F8 PRO 80mm case fan low noise; AFACO-08P00-GBA01

Super kus Arctic F8 PRO 80mm case fan low noise; AFACO-08P00-GBA01 od přední společnosti Arctic Cooling získáte online se slevou. Momentálně v akci za 95 Kč.
EAN: 872767002333
Arctic F8 PRO 80mm case fan low noise; AFACO-08P00-GBA01

Chlazení počítače je založeno na cirkulaci vzduchu a především ventilaci toho teplejšího ven ze skříně počítače. Přestože ventilátory uvnitř napájecích zdrojů do jisté míry tento problém řeší, jejich účinnost je mnohdy nedostatečná, v horších případech navíc produkují příliš mnoho hluku. Švýcarská firma Arctic Cooling tyto problémy řeší prodejem velice kvalitních ventilátorů, jejichž třetí generace právě přichází na náš trh.

Tichý ventilátor netradiční konstrukce Arctic Fan F8 Pro je určen jako náhrada za stávající méně kvalitní ventilátory v počítači, k dodatečnému chlazení procesorů i jiných komponent i celkovému zlepšení stavu proudění vzduchu uvnitř PC. Ventilátor o průměru 80 mm a výšce 34 mm je opatřen kvalitními fluidními ložisky, které zaručují dlouhý bezproblémový provoz, díky čemuž si může výrobce dovolit poskytovat prodlouženou šestiletou záruku. Další devizou tohoto řešení nízká úroveň hluku, která se při stálých otáčkách 2000 /minutu pohybuje na hranici 0.3 Sone.

Celkové množství vzduchu, které během jedné hodiny ventilátorem proteče je přibližně 56.1 metrů kubických (33 CFM). Ventilátor o hmotnosti 82 gramů je napájen klasickým třípinovým molex konektorem.