MW Computers

Arctic P12 PWM PST A-RGB 0dB Value pack (3 ks) ventilátor – 120mm, black; ACFAN00232A

Povedený produkt Arctic P12 PWM PST A-RGB 0dB Value pack (3 ks) ventilátor - 120mm, black; ACFAN00232A od našeho známého výrobce Arctic Cooling lze zakoupit tady za zcela nejnižší cenu! Ceny již od 918 Kč.
EAN: 4895213703246
Arctic P12 PWM PST A-RGB 0dB Value pack (3 ks) ventilátor - 120mm
Popis produktu

Arctic P12 PWM PST ARGB
Společnost Arctic se primárně zabývá tvorbou chladičů. Ta vám nyní přináší svůj ventilátor nesoucí označení P12 PWM PST ARGB, vybavený fluidním dynamickým ložiskem a ARGB osvětlením. Umožňuje ovládání pomocí PWM signálu.

ARGB osvětlení
Ventilátor je vybaven ARGB LED osvětlením, které lze ovládat softwarem tvůrců základních desek, které jsou vybaveny 3-pin 5V konektorem: ASRock Polychrome Sync, ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion 2.0 a MSI Mystic Light Sync.

Podporuje PWM
PWM funkce umožňuje základní desce, aby ovládala rychlost ventilátoru podle aktuální potřeby. Je tak garantováno požadované chlazení a snižuje se tak úroveň hluku. Ventilátor navíc podporuje 0 dB režim, v kterém se netočí, když je počítač zapnutý, ale aktuálně ho napoužíváte.

Technologie sdílení PWM (PST)
Pokud chcete vylepšit efektivitu chlazení vašeho počítače, zapojíte paralelně několik ventilátorů. K čemu to však je, když nepracují společně? PST zajišťuje, že všechny vaše ventilátory budou poslouchat jeden PWM signál. Můžete tak například sdílíte PWM signál chladiče procesoru s ventilátory ve skříni, které pak zpomalují a zrychlují podle požadavků procesoru.