MW Computers

Whirlpool WF S2765 NE/IXL indukční deska; WF S2765 NE/IXL

Unikátní produkt Whirlpool WF S2765 NE/IXL indukční deska; WF S2765 NE/IXL od výrobce se skvělou pověstí Whirlpool jednoduše pořídíte u nás nyní za výhodné peníze! Nyní pořídíte od 12 841 Kč.
EAN: 8003437238567
Whirlpool WF S2765 NE/IXL indukční deska; WF S2765 NE/IXL
Ověřit dostupnost
Značka: Whirlpool
12 841

Varná deska Whirlpool WF S2765 NE/IXL
Tato prostorná indukční varná deska Whirlpool WF S2765 NE/IXL v provedení bez rámečku se bude skvěle vyjímat i ve vaší kuchyni. Povrch z kvalitní sklokeramiky a úpravou iXelium je odolný vůči poškození, navíc se snadno udržuje čistý. Varná deska vás ale nepotěší pouze svým elegantním vzhledem a kvalitním provedením. Vysoký výkon je zárukou rychlého vaření, o pohodlí se postará množství praktických funkcí, velká plocha s šířkou 65 cm nabízí dostatek prostoru pro použití velkého nádobí.

Komfortní vaření na 4 varných zónách
S indukcí bude příprava jídla mimořádně rychlá i energeticky úsporná. Varná deska s šířkou 65 cm disponuje 4 varnými zónami, kde dvě z nich lze využít také jako flexi zónu. Komfort při vaření ještě zvyšuje automatický ohřev 6. smysl. Pokud se tak například chystáte rozpouštět čokoládu, odpadá nutnost přemýšlet nad optimální výší výkonu. O vše se postará chytrá technologie. Veškerá nastavení provádíte pomocí přehledného dotykového panelu. Používání varné desky Whirlpool WF S2765 NE/IXL je tedy mimořádně snadné.

Dotykové ovládání
U přední hrany desky je umístěný dobře dostupný ovládací panel. Veškerá nastavení provádíte pouhým dotykem. Každá varná plocha má svůj vlastní slider, nastavení je proto opravdu přehledné. K dispozici je hned 18 stupňů výkonu. Intenzitu tak přizpůsobíte připravovanému pokrmu přesně na míru. Potřebujete mít jídlo ohřáté skutečně bleskurychle? Stačí využít funkci Power Booster.

Šestý smysl
Varná deska je vybavená unikátní technologií 6. smysl, díky níž vám k dispozici budou 4 přednastavené nízkoteplotní funkce. Režim Uvedení do varu zajistí úsporu energie při vaření, režim Dušení je zase ideální pro přípravu rýže, omáčky a masa. Udržování v teple využijete vždy, když potřebujete již hotový pokrm udržet déle při optimální teplotě. Funkce Rozpouštění se vám zase bude hodit, když budete potřebovat perfektně rozpuštěnou čokoládu na ozdobu dortů nebo cukroví.

Řada moderních funkcí
Varná deska Whirlpool WF S2765 NE/IXL je vybavená celou řadou funkcí. Pokud potřebujete použít nadrozměrný kus nádobí, 2 varné zóny lze spojit do jedné, navíc s funkcí ChefControl. Vaření tak může být maximálně flexibilní. Díky časovači snadno nastavíte, jak dlouho má vybraná plotýnka hřát. Bezpečnou manipulaci pak zajistí ukazatel zbytkového tepla a dětská pojistka.

Aplikace 6th SENSE LIVE
Mobilní aplikace 6th SENSE LIVE stojí na pokročilé technologii umožňující nastavovat úroveň výkonu i čas přímo z aplikace, spouštět nový cyklus vaření v ručním režimu nebo navolit automatické funkce. Rovněž dovoluje propojit varnou desku s digestoří, nabízí osobní receptář a spravuje nákupní seznam. Používání vaší indukční varné desky s využitím všech jejích schopností nikdy nebylo tak snadné.

FlexiSide zóna
Maximálně využívá dostupný prostor a zajišťuje rovnoměrnou distribuci tepla prostřednictvím 4 indukčních cívek. Varné zóny lze využívat samostatně nebo je vertikálně propojit, abyste mohli kamkoli na plochu postavit jakkoli velký hrnec a poté jej v rámci plochy přemisťovat.

Funkce ChefControl
Funkce ChefControl rozděluje varnou desku na 3 různé zóny a aktivuje je automaticky v závislosti na umístění hrnce. Kastroly je možné přemisťovat z místa na místo bez jakýchkoli úprav na uživatelském rozhraní, abyste mohli v nádobí vařit za různých teplot.

Povrchová úprava iXelium
Exkluzivní povrchová úprava skla indukčních varných desek pomocí nanotechnologie – iXelium společnosti Whirlpool přináší neuvěřitelnou odolnost povrchu proti poškrábání a zachování dlouhodobého lesku. Elegantní zapuštěná konstrukce je kromě skvělého vzhledu i praktická a snadno se čistí.

Power Management
Sami rozhodněte o maximálním výkonu vaší indukční varné desky: 2,5 kW, 4,0 kW, 6,0 kW nebo 7,2 kW. Po nastavení požadovaného maximálního výkonu varná deska automaticky upravuje rozdělování výkonu mezi plotny tak, aby určená mezní hodnota nebyla překročena. Vaše domovní instalace tak nebude nikdy přetížena, zatímco vy budete moci využívat všech funkcí nabízených indukční varnou deskou.

Snadná instalace a čistý design
Absence čelního odvětrávání znamená velmi snadnou instalaci bez potřeby dalších úprav kuchyňské linky. Při instalaci bez trouby na pečení činí minimální požadovaná tloušťka pracovní desky 12 mm, tedy 28 mm v případě instalace nad troubu. Plochá varná deska bez rámečku je skvělá volba pro všechny, kteří v kuchyni dokáží ocenit jednoduchý a minimalistický styl. Speciální konstrukce umožňuje instalaci varné desky v dokonalé rovině s kuchyňskou linkou.

Přednosti varné desky Whirlpool WF S2765 NE/IXL

  • Indukční deska se čtyřmi zónami
  • Exkluzivní povrchová úprava desky iXelium
  • Šířka desky 65 cm, výřez jako 60 cm
  • Technologie 6. SMYSL
  • FlexiSide zóna s funkci ChefControl
  • 4 nezávislé slidery pro plynulou regulaci výkonu
  • 18 úrovní výkonu a funkce Booster pro každou zónu
  • Časovač pro každou zónu
  • Možnost instalace v úrovni s linkou
  • Power Management umožňující zapojení na 230V