MW Computers

Whirlpool W7F HS31 myčka 60cm ; W7F HS31

Tento unikátní produkt Whirlpool W7F HS31 myčka 60cm ; W7F HS31 od kvalitní společnosti Whirlpool snadno můžete pořídit nyní za příznivou cenu. Výhodně za cenu 12 269 Kč.
EAN: 8003437639821
Whirlpool W7F HS31 myčka 60cm ; W7F HS31
Ověřit dostupnost
Značka: Whirlpool
12 269

Whirlpool W7F HS31 MaxiSpace, bílá, myčka s maxi prostorem

Velkorysý vnitřní prostor, dokonale čisté nádobí bez předmývání a flexibilní třetí zásuvka. Myčka nádobí Whirlpool W7F HS31 s technologií 6. SMYSL a MaxiSpace prostorem disponuje standardními rozměry, rozdíl ve vnitřním uspořádání je však oproti ostatním myčkám zjevný. Do horní přihrádky se vejdou dezertní talíře o průměru až 19 cm, dolní přihrádka pojme servírovací talíře o průměru až 32 cm a obavu nemusíte mít ani z neobvyklých rozměrů – různé vyjímatelné a skládací prvky přizpůsobí vnitřní prostor náplni. Volně stojící myčka nádobí Whirlpool patří do kategorie tichých domácích spotřebičů s hladinou hluku pouhých 41 dB.

Výkonné mytí a přirozené sušení
Máte opravdu velmi špinavé nádobí? Žádný problém! Technologie PowerClean Pro zajistí dokonale čisté a lesklé nádobí bez předmývání. Speciální trysky přesně nasměrují proud vody a díky tomu, že jsou o 60 % výkonnější, poradí si i s extrémně znečištěným nádobím. Systém NaturalDry, který využívá k sušení nádobí vzduch z okolí myčky, je přirozeně efektivní, a navíc výrazně šetří spotřebu energie. Výbornou vychytávkou je flexibilní třetí zásuvka se dvěma posuvnými bočními přihrádkami, které využívají výšku spodního prostoru a umožní vkládat vysoké předměty do horní zásuvky. Více místa, méně starostí!