MW Computers

Whirlpool MWSC 833 SB mikrovlnná trouba; MWSC 833 SB

Hodně žádaný kus Whirlpool MWSC 833 SB mikrovlnná trouba; MWSC 833 SB od spolehlivého výrobce Whirlpool je k získání zde teď právě opravdu levně! Aktuálně za super cenu 7 934 Kč.
EAN: 8003437642951
Whirlpool MWSC 833 SB mikrovlnná trouba; MWSC 833 SB
Ověřit dostupnost
Značka: Whirlpool
7 934

Whirlpool MWSC 833 SB Supreme Chef, černá

Multifunkční, s velkorysým vnitřním objemem, samočisticí funkcí a širokou škálou inovativních funkcí. Volně stojící mikrovlnná trouba Whirlpool MWSC 833 SB Supreme Chef je úžasná nejen na pohled, ale splní každé gurmánské přání.

Ohřívá, griluje, peče, vaří i rozmrazuje
Kromě standardního mikrovlnného ohřevu můžete s mikrovlnkou Supreme Chef grilovat, vařit, péct či v mžiku rozmrazit pečivo díky funkci JetDefrost. A protože značka Whirlpool myslí na všechno, potěší tato mikrovlnná trouba funkcí DualCrisp pro přípravu těch nejkřupavějších dobrot či funkcí ChefMenu s řadou přednastavených receptů pro přípravu celého menu od pečiva, přes maso, zeleninu až po přílohy či sladkou tečku. či celou řadou přednastavených automatických programů. A abyste se nemuseli nijak omezovat, disponuje tento model, který dokáže nahradit i klasickou troubu, vnitřním XXL objemem 33 litrů a k dispozici je otočný talíř o průměru 36 cm.

Výkonná mikrovlnná trouba
Výkon mikrovln u trouby Whirlpool Supreme Chef je 900 W, výkon grilu 1200 W a výkon horkého vzduchu je 1700 W. Rovnoměrné proudění energie pro dosažení rovnoměrného ohřevu potravin zajistí systém 3D distribuce mikrovln.

Elektronické ovládání i stopka rotaci
Ovládání mikrovlnné trouby je velmi snadné, vše si pohodlně nastavíte pomocí dotykového ovládání s otočným knoflíkem a o všem potřebném vás informuje přehledný displej. Dvířka spotřebiče se otevírají směrem dolů, jako je tomu u klasické trouby. Nechybí ani dětská pojistka, která brání nechtěnému zapnutí spotřebiče nebo změně přednastavených funkcí. Oceníte také funkci Stop rotace talíře, čímž se vám nabízí možnost vložit dovnitř nádobí obdélníkového nebo jiného tvaru.

Vše pro „crispování“ najdete v balení
Součástí balení mikrovlnné trouby Whirlpool Supreme Chef jsou držák otočného talíře, skleněný otočný talíř, vysoký a nízký stojan, talíř Crisp a držák talíře Crisp.