MW Computers

Whirlpool FFB 7259 BV EE pračka; FFB 7259 BV EE

Unikátní produkt Whirlpool FFB 7259 BV EE pračka; FFB 7259 BV EE od značky se skvělou pověstí Whirlpool máte možnost nakoupit aktuálně na našich stránkách za báječnou cenu! Levně za 8 357 Kč.
EAN: 8003437051098
Whirlpool FFB 7259 BV EE pračka; FFB 7259 BV EE
Ověřit dostupnost
Značka: Whirlpool
8 357

Whirlpool FFB 7259 BV EE, bílá
Volně stojící pračka FFB 7259 BV EE s kapacitou pro 7 kg prádla nabízí řadu praktických funkcí, které mají jediný cíl – usnadnit vám život. O vaše starosti s praním se postará technologie 6. SMYSL, díky které pračka sama přizpůsobí parametry praní podle množství a typu náplně, takže vám ušetří čas, energii i vaši peněženku. Pračka Whirlpool se může pochlubit zařazením do energetické třídy B a rychlostí odstřeďování 1 200 ot./min. Její invertorový motor se postará o vysoký výkon, zanedbatelný není ani jeho tichý provoz. Pračka v sobě spojuje vysoké nároky na působivý design ve spojení s ergonomickými prvky jako jsou velká dvířka či integrovaná rukojeť.

Užívejte si každý den s funkcí FreshCare+
Prádlo na vás počká v pračce Whirlpool FFB 7259 BV EE svěží a nepomačkané i po skončení cyklu praní zásluhou technologie FreshCare+. Díky ní bude prádlo svěží po dobu až 6 hodin po skončení pracího cyklu. Jde o dokonalou kombinaci jemné síly páry a šetrného otáčení bubnu. FreschCare+ zabraňuje šíření nežádoucích pachů uvnitř pračky Whirlpool FFB 7259 BV EE, redukuje tvorbu bakterií a zabraňuje pomačkání, takže na vás bude vždy čekat perfektně vyprané a nepomačkané prádlo.

Steam Refresh odstraňuje pachy a minimalizuje pomačkání
Vynikající program Steam Refresh pračky Whirlpool FFB 7259 BV EE odstraňuje pachy a minimalizuje mačkání prádla za pouhých 20 minut. Vaše prádlo tak bude krásně svěží bez zbytečného praní. Na celý proces spotřebuje program méně než dvě sklenice vody, takže výrazně šetří vaše účty za vodu a elektřinu. Princip spočívá v proudu páry, který pračka vytváří. Proud proniká do vláken, kde odstraňuje pachy a tkaniny uvolňuje, čímž dochází i k vyhlazování záhybů.

Objevte technologii 6. SMYSLU, která myslí za vás
Podle množství prádla a zvoleného programu algoritmus technologie 6. SMYSL optimalizuje využití energie a kontroluje úroveň vlhkosti během procesu praní pračky Whirlpool FFB 7259 BV EE. Díky tomu využíváte jen tolik energie a času, abyste dosáhli požadovaného výsledku. Pračka automaticky detekuje velikost a typ náplně, na jejich základě pak zvolí ty nejlepší parametry cyklu, zatímco speciální algoritmy vypočítávají správné nastavení k dosažení vysoké účinnosti z hlediska času a energie.

SoftMove zajistí šetrnou péči o každou tkaninu vloženou do pračky
Pračka Whirlpool FFB 7259 BV EE s technologií SoftMove ™ poskytne vašemu prádlu maximální péči ve všech fázích. 6 speciálních pohybů bubnu zaručují dokonalou ochranu vašich oblíbených džínů, povlečení nebo jemné hedvábné halenky bez ohledu na to, na jaký z 14 různých programů pračky Whirlpool FFB 7259 BV EE zvolíte.

Motor SenseInverter pro tichý a spolehlivý chod pračky
Srdcem pračky Whirlpool FFB 7259 BV EE je kvalitní motor SenseInverter, který zaručuje tichý chod, vysoký výkon, dlouhou životnost a bezpečný provoz. Potěší vás nízkou spotřebou energie a úsporou času při zachování stejného výkonu. Vlákna vašeho prádla budou chráněna, takže nedochází k tření a plstění materiálů. Pohyby bubnu pračky Whirlpool FFB 7259 BV EE jsou kalibrovány tak, aby umožnily prádlu uvnitř bubnu přilnout k jeho stěnám.

Clean+ přizpůsobí prací cyklus úrovni zašpinění prádla
Pomocí chytrého programu Clean+ se již nebudete muset trápit se zašpiněným prádlem. Na výběr máte hned ze 3 úrovní – intenzivní, denní a rychlé. Program dokáže přizpůsobit prací cyklus úrovni zašpinění. Pračka Whirlpool FFB 7259 BV EE tak šetří výrazně váš čas a energii.