MW Computers

WD Red Pro NAS WD142KFGX 14TB SATAIII 600 512MB cache, 255 MB s, CMR; WD142KFGX

Super produkt WD Red Pro NAS WD142KFGX 14TB SATAIII 600 512MB cache, 255 MB s, CMR; WD142KFGX od našeho známého výrobce Western Digital (WD) jednoduše seženete právě nyní ve výprodejové akci! Právě nyní za 11 006 Kč.
EAN: 718037899633
WD Red Pro NAS WD142KFGX 14TB SATAIII 600 512MB cache

WD Red Pro

Řada WD Red Pro je navržená pro malé a středně velké firmy a je k dispozici pro střední až velká prostředí NAS s až 24 pozicemi. Disky WD Red Pro jsou navržené tak, aby dokázaly ve vaší firmě zvládat zvýšené zatížení a byly podrobeny rozsáhlému testování.

  • Vysoká střední doba mezi chybami
  • Ochrana proti otřesům
  • Vysoká kapacita

Úložiště NAS pro velké firmy
Zajistěte pro svoji firmu větší efektivitu a produktivitu s pevnými disky WD Red Pro pro systém NAS vybavený až 24 pozicemi. Disky WD Red Pro se dodávají se softwarem NASware 3.0, který zvyšuje kompatibilitu systému, a tím umožňuje bezproblémovou integraci se stávající infrastrukturou sítě. Navyšte hodnotu své firmy. Umožněte zaměstnancům rychle a spolehlivě sdílet soubory a zálohovat složky pomocí pevných NAS disků WD Red Pro ve vašem řešení NAS.

Exkluzivní technologie NASware 3.0
Exkluzivní pokročilá technologie firmwaru NASware 3.0 nabízí bezproblémovou integraci, robustní ochranu dat a optimální výkon v systémech pracujících v náročném prostředí úložiště NAS.

Zajišťuje optimální kompatibilitu NAS
Disky pro stolní počítače nejsou konstruovány pro systém NAS. Disky WD Red Pro s technologií NASware tento předpoklad splňují. Jejich exkluzivní technologie vás zbaví dohadů ohledně výběru jednotky a vyrovnává výkon a spolehlivost v prostředích NAS a RAID. Jednoduše řečeno, WD Red Pro je nejkompatibilnější jednotka dostupná pro střední až velké úložiště NAS. Řada WD Red Pro byla podrobena nejrozsáhlejšímu testování kompatibility s partnerskými systémy NAS na trhu.