MW Computers

TrueLife SonicBrush T100; TLSBTT100

Povedený kus TrueLife SonicBrush T100; TLSBTT100 od kvalitní značky TrueLife můžete získat aktuálně za výhodnou cenu. Pouze nyní za 799 Kč.
EAN: 8594175357578
TrueLife SonicBrush T100; TLSBTT100
Ověřit dostupnost
Značka: TrueLife
799

TrueLife SonicBrush T100 – Zubní kartáček se sonickou technologií

Chcete mít zdravé zuby a dásně? Na kartáček TrueLife s moderní sonickou technologií SonicTrue® se můžete spolehnout. Hlava kartáčku kmitá rychlostí 70 000 pohybů za minutu a každým pohybem odstraní maximum zubního plaku. Zároveň je sonická technologie šetrná k zubní sklovině. Praktické pouzdro je součástí těla kartáčku a baterie vám vydrží nabitá až 21 dní. Součástí balení jsou 2 hlavice Standard.

Sonická technologie SonicTrue® nedá plaku šanci

Hlavice kartáčků kmitá rychlostí 70 000 pohybů za minutu. Jemné vibrace nedají šanci zubnímu plaku, pigmentovým skvrnám, ani bakteriím. Sonická technologie SonicTrue® je oproti rotačním kartáčkům šetrnější k zubní sklovině. Kartáček zároveň víří pastu s vodou, vhání je do mezizubních prostor, a tím je pomáhá čistit.

Prvotřídní péče o zuby doma i na cestách

SonicBrush T100 se vám se svými malými rozměry vejde do každé tašky. Díky integrovanému pouzdru udržujete kartáček v čistotě, i když se přesouváte z místa na místo. Kartáček dobíjíte pomocí přiloženého magnetického kabelu a na jedno nabití vydrží až 21 dní. Na kratší cesty s sebou tak kabel ani brát nemusíte.

3 režimy pro každodenní péči

Kartáček TrueLife nabízí 3 režimy čištění, které se komplexně postarají o vaše ústa. Režim Clean je nejběžnější a hodí se pro každodenní používání. Ke krásnému bílému úsměvu vám pomůže režim Whiten a jemnou stimulaci dásní můžete s klidem svěřit režimu Massage.