MW Computers

TrueLife SonicBrush Junior J100; TLSBJJ100

Tento výjimečný produkt TrueLife SonicBrush Junior J100; TLSBJJ100 pocházející od značky TrueLife můžete pořídit momentálně na webu trvale výhodně! Cenově vychází na 890 Kč.
EAN: 8594175357592
TrueLife SonicBrush Junior J100; TLSBJJ100
Ověřit dostupnost
Značka: TrueLife
890

Sonický zubní kartáček TrueLife SonicBrush Junior J100 – ideální péče pro zuby dětí (7 – 14 let)
Děti se musí k čištění zubů často nutit, protože je to nebaví. Jakmile jim ale dáte sonický kartáček TrueLife SonicBrush Junior J100, který je přizpůsoben potřebám dětí od 7 do 14 let, spolehněte se, že se pro ně tato činnost stane zábavou. Barevné polepy a zábavná výuková video animace udělají z každodenní rutiny legraci, na níž se děti budou těšit. Kartáček TrueLife SonicBrush Junior J100 je zcela přizpůsoben dětským potřebám, tělo i hlavice kartáčku mají vhodnou velikost pro dětská ústa a dostatečné jemné štětiny. Kartáček také disponuje sonickou technologií SonicTrue®, která zvládne až 56 000 čistících pohybů za minutu, čímž efektivně odstraní až 99 % zubního plaku. Sonický kartáček TrueLife je dobíjecí a jeho baterie vydrží až 35 dnů provozu. Dítě s ním tedy může pohodlně cestovat i na prázdniny. Jako součást balení je dodáváno cestovní pouzdro a dvě hlavice Soft.

Efektivní i šetrná technologie SonicTrue®
Sonická technologie SonicTrue® funguje na principu jemných vibrací, kdy štětiny kartáčku TrueLife SonicBrush Junior J100 kmitají vysokou rychlostí a efektivně odstraňují až 99 % zubního plaku. Studie prokázaly, že sonický kartáček je mnohem šetrnější k dětským zubům než manuální čištění či rotační kartáčky. Navíc dítě nemusí vyvinout žádné velké úsilí.

Se sonickým kartáčkem TrueLife bude čištění zubů jako hra
Málokteré dítě si rádo a dobrovolně čistí zuby. Představuje pro ně nudnou a nepříjemnou činnost, ale s kartáčkem TrueLife SonicBrush Junior J100 se i tato rutina změní v zábavnou aktivitu. Každý den se tak budou těšit malé i větší děti na chvíli, kdy použijí svůj kartáček vyzdobený barevnými polepy. V balení mají na výběr ze 4 různých motivů. Pak už jen stačí pustit dětem na chytrém telefonu video animaci, která je naučí správnou techniku čištění zubů.
Kartáček si oblíbí mladší i starší
Jemností štětin i velikostí je sonický kartáček TrueLife perfektní pro čištění dětských zubů. Dětem dokonale padne do ruky, takže čištění je pro ně daleko snadnější. Každý si najde i svůj ideální režim čištění, kartáček TrueLife SonicBrush Junior J100 nabízí hned 3 – od pomalého vhodného pro menší děti po rychlejší, který užijí spíše starší děti. Ty už si totiž zuby čistí zcela samy a zvládají techniku čištění. Automatický časovač se postará o správnou délku čištění zubů, aby je dítě jen nepřejelo sem a tam.