MW Computers

Transcend SDHC karta 8GB Premium, Class 10 UHS-I, 300X; TS8GSDU1

Tento akční produkt Transcend SDHC karta 8GB Premium, Class 10 UHS-I, 300X; TS8GSDU1 od výrobce s dlouholetou historií Transcend je k získání na našich stránkách nyní téměř zdarma! Právě teď jen za 290 Kč.
EAN: 760557824992
Transcend SDHC karta 8GB Premium
Ověřit dostupnost
Značka: Transcend
290

Transcend SDHC karta 8GB Premium
Vlastníte digitální fotoaparát nebo outdoorovou kameru a stojíte před rozhodnutím, jaký typ paměťové karty bude pro tato zařízení nejlepší? Správný výběr nemusí být nijak složitý, pokud víte, co bude centrem vaší pozornosti. Budou to především statické objekty a přírodní scenérie? Nebo spíše nejrůznější události, lidé a spontánně vzniknuvší události? Bohatá paleta paměťových karet je schopna uspokojit požadavky i nejnáročnějších uživatelů.

Rychlost zápisu pro akční sekvence

K čemu slouží rychlost zápisu a rychlost čtení? Především k bezchybnému zachycení konkrétní události. Pakliže chceme nepřetržitě snímat mimořádně dynamickou sekvenci, je vhodnější zvolit rychlost vyšší. Obecně platí, že pro běžné „každodenní situace“, jako jsou rodinné oslavy, není třeba rychlost zápisu řešit. Avšak pro zachycení osob při běhu, akčních záběrů (jízda na horské dráze), profesionálních sportovních výkonů (skok na lyžích) nebo sekvenčnímu snímání fotografií se doporučuje sáhnout po paměťových kartách s rychlostí zápisu 48 až 280 MB/s.