MW Computers

TP-Link EAP615-Wall; EAP615-Wall

Velmi oblíbený výrobek TP-Link EAP615-Wall; EAP615-Wall pocházející od značky TP-LINK můžete získat zrovna za výprodejovou cenu. Právě lze objednat jen za 2 590 Kč.
EAN: 4897098683606
TP-Link EAP615-Wall; EAP615-Wall
Ověřit dostupnost
Značka: TP-LINK
2 590

Neuvěřitelné rychlosti sítě Wi-Fi 6: TP-LINK EAP615-wall
Splňte požadavky na plynulejší chod on-line aplikací a připojte větší počet zařízení. Nejnovější technologie 802.11ax, jako je 1024 QAM a OFDM, umožňují zvýšit celkovou rychlost přístupového bodu až na 1 775 Mbit/s.

  • Plné moderních technologií
  • MU-MIMO
  • OFDMA
  • BSS Coloring
  • Vysoce účinná WiFi 6
  • Bezproblémový roaming
  • Band Steering

Integrace do platformy Omada SDN
Platforma softwarově definovaných sítí Omada (SDN) integruje síťová zařízení, včetně přístupových bodů, switchů a routerů, a poskytuje 100% centralizovanou cloudovou správu k vytvoření vysoce škálovatelné sítě – se správou z jednoho rozhraní.

Ochraňte svou síť a data
Chraňte se před útoky hrubou silou a sledováním se zabezpečením WPA3 podnikové třídy, ověřováním pomocí přihlašovacího portálu a oddělenými sítěmi pro hosty.

Zabezpečení sítě pro hosty pomocí až 16 identifikátorů SSID

Síť pro hosty rozšiřuje možnosti zabezpečení hostitelských zařízení. Odlišné identifikátory SSID navíc umožňují pružnou správu přístupu.

Síť pro hosty s přihlašováním přes Facebook Wi-Fi a SMS

Přihlašovací portál (včetně SMS, Facebook Wi-Fi, Voucher)† a ověřování pomocí standardu 802.1x pomáhají zajistit přístup k síti oprávněným hostům. Zlepšete své obchodní výsledky pomocí vlastní marketingové stránky.

WPA3 pro bezproblémové otevřené veřejné sítě

S pokročilým zabezpečením na podnikové úrovni protokol WPA3 zajišťuje vyšší bezpečnost dat u dříve nezabezpečených a otevřených Wi-Fi hotspotů.

Plně gigabitové porty pro přemostění sítě
Zařízení připojená kabelem, jako jsou například VoIP telefony, tak mohou fungovat bez dalších napájecích kabelů. Čtyři datové porty (1 odchozí + 3 příchozí) přenášejí data rychlostí několika gigabitů a umožňují připojit několik zařízení k vaší gigabitové síti. Jeden z příchozích portů je vybaven technologií průchozího PoE, takže nebudete potřebovat další napájecí port.