MW Computers

Tellur WiFi Smart Plynový Sensor, DC12V 1A, bílý; TLL331291

Nový produkt Tellur WiFi Smart Plynový Sensor, DC12V 1A, bílý; TLL331291 od výrobce s dobrým jménem Tellur pořídíte zde pořád výhodně. Teď za akční cenu 1 066 Kč.
EAN: 5949120003421
Tellur WiFi Smart Plynový Sensor
Ověřit dostupnost
Značka: Tellur
1 066

Plynový Sensor Tellur WiFi Smart
Detektor Tellur WiFi Smart vám pomůže včas rozpoznat nebezpečí úniku zemního plynu. Umístěte detektor do své domácnosti a mějte jistotu, že vždy ihned budete vědět o riziku, abyste mohli zakročit a předejít vzniku nehody. Přístroj funguje bez přestávek, nepřetržitě hlídá celý prostor a v případě nebezpečí vám zašle upozornění na aplikaci v chytrém telefonu. Stačí si stáhnout zdarma aplikaci Tellur Smart, pomocí které můžete zařízení také nastavit a ovládat na dálku.

Akustický a vizuální alarm

Detektor je vybavený akustickým alarmem s hlasitostí 70 dB, který se v prostoru rozezní a ihned upozorní všechny, kteří se v budově nachází. Nechybí ani světelné upozornění, které doplňuje alarm. Díky kompaktnímu provedení se skvěle hodí do každé místnosti. Se síťovým napájením ho stačí připojit do zásuvky, abyste se nemuseli strachovat, že se vybije baterie a detektor přestane správně fungovat.

Hlavní vlastnosti

  • Detektor úniku plynů
  • Bezdrátové připojení přes Wi-Fi
  • Včetně akustického a světelného alarmu
  • Ovládání na dálku přes aplikaci Tellur Smart
  • Zasílá upozornění na telefon