MW Computers

Swissten s-grip M1; 65010300

Oblíbený a kvalitní výrobek Swissten s-grip M1; 65010300 od oblíbené značky Swissten snadno můžete pořídit zrovna dnes ve výprodejové akci! Zrovna nyní za cenu 249 Kč.
EAN: 8595217444430
Swissten s-grip M1; 65010300
Ověřit dostupnost
Značka: Swissten
249

Magnetický držák Swissten S-GRIP M1 vyniká svoji univerzálností. Stačí přichytit některý z kovových plíšků na Váš smartphone a můžete jej začít používat. Díky kombinaci přísavky a nanopodložky lze držák připevnit jak na sklo tak na palubní desku. Součástí balení je 3M podložka pro lepší uchycení na hrubších površích. Baleno v blistru Swissten.

 

Umístění

Díky kombinaci přísavky a nanopodložky lze držák připevnit jak na sklo tak na palubní desku. Tím se dokáže více přizpůsobit potřebám uživatele. Přiložená 3M podložka ještě rozšíří o možnost připevnění na hrubý povrch palubní desky.

 

Dvě sady plíšků

K držáku patří dva páry plíšků pro dva smartphony. Jeden je k nalepení na telefon a druhý na vložení pod pouzdro. Proto se dá využít při sdílení auta více řidiči.

 

Uchycení telefonu

Sada čtyř magnetů bezpečně udrží velký smartphon i při jízdě po nerovné vozovce Snadná manipulace U magnetického systému uchycení smartphonu je výhodou manipulování se smartphonem jen jednou rukou.

 

RRP: 255,- Kč s DPH