MW Computers

Status 11 dílný set Kliki; STA 199113

Žádaný kus Status 11 dílný set Kliki; STA 199113 od výrobce Status máte možnost sehnat na našich stránkách za výhodné peníze! Výhodně za cenu 263 Kč.
EAN: 3831091707267
Status 11 dílný set Kliki; STA 199113
Ověřit dostupnost
Značka: Status
263

Status 11 dílný set Kliki
Vytvoření vakua nebylo nikdy jednodušší. Díky této sadě můžete vytvořit vakuum v jakýchkoliv plechovkách, skleničkách a plastových krabičkách. Můžete tak načaté zavařovačky, plechovky s potravinami a další opět znovu vakuově uzavřít. Také z obyčejných krabiček na svačinu s víčkem z PP plastu můžete vytvořit vakuové nádoby. Sada je kompatibilní s jakoukoliv velikostí, tloušťkou a tvarem víček. Prodlouží životnost např. načatých marmelád, sklenic s olivami či rajčatovou omáčkou. Ventilky lze používat opakovaně.

Tato sada obsahuje speciálně upravenou vakuovací pumpu pro použití s ventilky. Vakuovací pumpa je však kompatibilní se všemi vakuovacími Status boxy.

Speciálním bodákem, který je pro snadné skladování uchováván v pumpě, uděláte díru do víčka, do které vložíte ventilek, a následně postupujete jako při běžném vakuování. K uvolnění vakua dojde po opětovném otevření víka klasickým způsobem.