MW Computers

Sennheiser HD 25 BASIC EDITION; HD 25 BASIC EDITION

Tento kvalitní kousek Sennheiser HD 25 BASIC EDITION; HD 25 BASIC EDITION od skvělé značky Sennheiser získáte ještě dnes za akční cenu. Právě lze objednat jen za 4 650 Kč.
EAN: 4044155045109
Sennheiser HD 25 BASIC EDITION; HD 25 BASIC EDITION
Ověřit dostupnost
Značka: Sennheiser
4 650

Sluchátka Sennheiser HD 25 BASIC EDITION
Sluchátka Sennheiser HD 25 BASIC EDITION nabízí výjimečný design a excelentní kvalitu audio reprodukce. Jedná se o dynamická uzavřená sluchátka s komfortním designem pro náročné zvukaře, DJ, kameramany, studiovou práci a testování zvukové techniky. Kromě velmi precizního a věrného zvuku poskytují vysoké potlačení hluku na pozadí, jsou lehká, pohodlná a mají otočné náušníky pro poslech jedním uchem.

Vynikající zvuk
Tato dynamická uzavřená sluchátka HD 25 BASIC EDITION poskytují vyváženou reprodukci zvuku, teplé středy a hluboké a silné basy. Vynikají linearitou reprodukce, mimořádně detailním zvukem a jsou schopna zpracovávat velmi vysoké hodnoty zvukového tlaku.

Pohodlné použití
Sluchátka jsou pro maximální pohodlí vybavena příjemným polstrováním velkých náušníků, které skvěle padnou a ergonomický design umožní snadné přizpůsobení každému posluchači.

Sennheiser
Firma Sennheiser, původem z Německa, je proslulá především výrobou sluchátek, řadí se v tomto oboru k nejuznávanějším specialistům. Značka Sennheiser je synonymum pro vášeň, kvalitu a legendární zvukový zážitek.