MW Computers

Sencor SBG 106BK; SBG 106

Zajímavý produkt Sencor SBG 106BK; SBG 106 od společnosti s výborným jménem Sencor je k sehnání na našich stránkách teď právě za nejnižší cenu! Ceny již od 999 Kč.
EAN: 8590669123438
Sencor SBG 106BK; SBG 106
Ověřit dostupnost
Značka: Sencor
999

SENCOR SBG 106BK, černá

Grilované lahůdky, jako jsou steaky, klobásy či ryby nejen v létě na terase s přáteli, ale i v zimě v pohodlí domova. To vše umožní elektrický stolní gril Sencor a navíc potěší ještě jedním důležitým faktorem – příjemnou cenou. Radost přitom udělá nejen vám, ale všem okolo.

Dvě grilovací plochy

Tento gril nabízí hned dva druhy ploch, přičemž každá je ideální pro jiný druh grilování. Zatímco hladkou plochu využijete například při přípravě slaniny, vajíček, topinek nebo grilování zeleniny, žebrovaná plochu se hodí spíše na přípravu šťavnatých steaků, ryb či klobás.

A to není jediná výhoda grilu, plusem je totiž i celková velikost grilovací plochy, jež činí nadstandardních 47 × 31 cm. Najednou tak můžete připravovat klidně až čtyři jídla – nají se tak celá rodina bez zbytečného čekání. Teplotu grilování přitom můžete ovlivňovat skrze otočný termostat (max. 220 °C) a k dispozici je i velmi praktická funkce udržování ideální teploty na 60 °C (třeba když se někdo zpozdí k večeři či svačině).

Komfortní výbava

Ačkoli je gril dostupný za velmi solidní cenu, nabízí i další výbavu, která jeho užívání dokáže zpříjemnit. Hlavním trumfem je přitom speciální keramický povrch s nepřilnavou úpravou a zvýšenou odolností vůči poškrábání. K nepřilnavému povrchu se pak váže i další výhoda, kterou je snadná údržba.

Nechybí ani bezpečnostní tepelná pojistka proti přehřátí či vyjímatelná miska na odkapávající tuk. Bezpečnost pak zvyšují i tepelně izolované rukojeti, díky kterým můžete gril snadno přenášet.