MW Computers

Samozavlažovací květináč G21 Combi mini červený 40cm; GA-PQ5CR

Často hledaný produkt Samozavlažovací květináč G21 Combi mini červený 40cm; GA-PQ5CR od skvělé a známé značky G21 je k dispozici u nás za výhodné peníze. Nabídky již od 860 Kč.
EAN: 8595627402969
Samozavlažovací květináč G21 Combi mini červený 40cm; GA-PQ5CR
Ověřit dostupnost
Značka: G21
860

Samozavlažovací květináč G21 z řady Combi mini v červené barvě má moderní design a stane se módním doplňkem vaší domácnosti, zahrady nebo terasy.

Jeho koupí získáte praktického pomocníka při pěstování rostlin, díky kterému ušetříte čas, který byste strávili jejich zaléváním. Konečně budete moci odjet na dovolenou, aniž byste museli žádat někoho známého, aby vám chodil rostliny zalévat. Díky samozavlažovacímu květináči G21 o ně bude perfektně postaráno.

Květináč je vyroben z vysoce kvalitního plastu, který je odolný vůči nárazům a povětrnostním vlivům, jako je například déšť, mráz nebo sluneční záření. Je možné jej využívat ve venkovním prostředí, ale i v interiéru.

Květináč G21 z řady Combi mini
nepotřebuje podmisku. Rostlina se vkládá přímo do něj a díky funkci samozavlažování přijímá vodu stejně jako ve volné přírodě ze spodu kořenů. Když je rostlina dostatečně zavlažena, voda odtéká mimo prostor, kde se nachází její kořeny, tudíž nedochází k jejich přelití a následnému zahnívání rostliny.

Samozavlažovací květináče G21 jsou používány nejen v zahradách a domácnostech, ale také v kancelářích, hotelích, wellness klubech, nákupních centrech, apod.

Samozavlažovací květináč G21

Specifikace:

Horní šířka: 40 cm
Spodní šířka: 38 cm
Výška: 18 cm
Hloubka: 15 cm
Barva: červená