MW Computers

Remington S6606 ; S6606

Oblíbený a akční produkt Remington S6606 ; S6606 od kvalitní značky Remington jde získat v naší internetové nabídce za zcela nejnižší cenu. Právě teď jen za 1 299 Kč. EAN: 4008496985296
Remington S6606 ; S6606
Do obchodu »
Značka: Remington
1 299
Popis produktu

Remington S6606 Curl & Straight Confidence
Žehlička na vlasy Remington S6606 Curl & Straight Confidence je vybavena digitálním displejem, díky kterému si můžete kontrolovat vaše teplotní nastavení. Za pouhých 30 sekund je žehlička připravena k použití. Hladký a zaoblený design vnějšího povrchu žehličky dokáže vlasy ochladit, a tím zajistí dlouhodobé zafixování vln. Keramický povrch žehličky je napuštěný antistatickým turmalínem, díky kterému vám vlasy nebudou elektrizovat a budou plné lesku. Nechybí také funkce Boost, kterou využijete v případě, že chcete dosáhnout nejvyšší teploty.

Dokonalé a pružné lokny

Žehlička na vlasy Remington S6606 Curl & Straight Confidence vám vytvoří dokonalé a pružné lokny, které vám bude závidět každá žena. Tvar žehličky Remington je uzpůsoben do spirály, která usnadňuje tvorbu vln. Pramen sevřete mezi žehlící plochy, žehličku uchopte za chladné konce, pootočte o 180° a v této pozici pomalu přejeďte po celé délce pramenu. Proces opakujte, dokud nebudete s lokny spokojené. Žehlička Remington je vhodná na všechny typy vlasů.

Krásně jemné vlny díky žehličce Remington

Odteď si budete tvorbu vln užívat jako nikdy dříve. Žehlička Remington S6606 Curl & Straight Confidence vám dokáže vytvořit i krásně jemné vlny. Mikro hřebínky po stranách ploch zachytí a zajistí prameny vlasů pro rychlý styling jedním tahem. Vlasy po vychladnutí projeďte kartáčem, aby byl výsledek ještě lepší.

Rovné vlasy díky žehličky Remington

Žehlička Remington S6606 Curl & Straight Confidence vytváří nejen krásné vlny a lokny, ale také se osvědčí v rovnání vlasů. Jednoduše sevřete pramen vlasů mezi žehlicí plochy, žehličku uchopte za chladné konce a pomalu přejeďte po celé délce pramenu. Vlasy budou krásně rovné a lesklé.

Vlastnosti

  • Materiál destiček: Keramika
  • Povrchová úprava destiček: turmalínová
  • Max. teplota: 230 °C
  • Min. teplota: 150 °C
  • Šířka destiček: 25 mm
  • Příkon: 47 W
  • Doba nahřátí: 30 s

Funkce

  • Displej: Podsvícený displej
  • Speciální funkce: Rychlonahřívání, Regulace teploty, Vhodné i pro tvorbu vln, Flexibilní kabel, Světelná signalizace provozu, Zámek, Ionizace, Automatické vypnutí