MW Computers

Philips QP240/50 OneBlade Pro výměnné čepele 4ks; QP240/50

Akční a ve slevě výrobek Philips QP240/50 OneBlade Pro výměnné čepele 4ks; QP240/50 od značky s dlouholetou historií Philips je k dostání v naší online nabídce za příznivou cenu. Akční cena 864 Kč.
EAN: 8710103981565
Philips QP240/50 OneBlade Pro výměnné čepele 4ks; QP240/50
Ověřit dostupnost
Značka: Philips
864

Philips QP240/50 OneBlade
Náhradní hlavice Philips QP240/50 OneBlade pro revoluční hybridní zastřihovač vás překvapí svou všestranností – zvládne toho opravdu hodně. Náhradní hlavice jsou konstruovány tak, že dokážou nejen zastřihovat a holit vousy, ale dokonce je také tvarovat a vytvářet na nich čisté linie. Stačí pouhý jeden nástroj a péče o vousy všech délek je zajištěna. Balení obsahuje 4 náhradní kusy vyměnitelných břitů. Kompatibilní je především pro následující strojky: OneBlade (QP25xx), OneBlade (QP26xx), OneBlade Pro (QP65xx) a OneBlade Pro (QP66xx). Životnost břitu je 4 měsíce, následně je pro zajištění optimálního výkonu doporučena jejich výměna. Výměna navíc probíhá snadno a bezproblémově.

Klíčové vlastnosti:

  • Zastřihávají, tvarují a holí vousy všech délek
  • Balení obsahuje 4 náhradní břity
  • Kompatibilní s výrobky Philips OneBlade a OneBlade Pro
  • Životnost břitu dosahuje 4 měsíce
  • Výměna probíha snadno a bezproblémově

Revoluční technologie OneBlade
Jedinečná technologie OneBlade, kterou jsou strojky Philips vybaveny, pečuje o váš vzhled a styling tváře. Zvládne zastřihovat, tvarovat i holit vousy jakékoliv délky. Pomocí systému dvojité ochrany, klouzavému potahu v kombinaci se zaoblením špiček vám půjde holení snadno a pohodlně. Technologie holení s rychle se pohybujícím ostřím (200× za vteřinu) je účinné také pro dlouhé vousy.

Odolnost a dlouhá životnost břitů
Břity poskytují dlouhodobý výkon. Svou funkci si zachovají cca po dobu 4 měsíců, následně je vhodné je pro zajištění optimálního výkonu vyměnit. Jejich výměna není nic složitého, probíhá snadno a bezproblémově.