MW Computers

Orava MK-6; MK-6

Oblíbený a kvalitní produkt Orava MK-6; MK-6 od výrobce s dlouholetou historií Orava můžete dostat momentálně na našich stránkách za extra cenu. Ceny od 632 Kč.
EAN: 8586016726315
Orava MK-6; MK-6
Ověřit dostupnost
Značka: Orava
632

Orava MK-6

  • ekologické hubení hmyzu
  • neprodukuje toxické látky, plyny ani jiné nečistoty
  • aktivní a pasivní způsob používání
  • světelný senzor

Postrach komárů, ovadů, much a jiného otravného hmyzu!

Obtěžují vás mouchy, komáři, ovády a jiný létající dotěrný hmyz? Tato elektrická super zbraň vám pomůže se ho zbavit! Už žádné fleky na stěnách! Tento likvidátor hmyzu má bezpečný trojsíťový systém, který je uvnitř pod napětím. Zneškodní hmyz a neznečistí okolí. Není třeba vyvíjet sílu, není nutná superzručnosť – trefit se, je tak jednoduché. Chytání obtížného hmyzu se stane pro vás zábavou a novým koníčkem. Je to skvělý nástroj na hubení obtížného hmyzu bez chemických látek, repelentů dráždících pokožku, nepříjemného zápachu a fleků na stěnách! Likvidátor hmyzu je ideální pro použití v domácnosti nebo kdekoliv v přírodě! Účinně a rychle zabije celou škálu hmyzu a brouků. Používat jej můžete dvěma způsoby. Prvním je ve stojánku, někde na stole či zemi, nebo jej můžete používat jako raketu, kdy jej ze stojanu vyjmete a používáte ve vzduchu. Výrobek je naprosto bezpečný.

Ekologické hubení

Přenosný elektrický likvidátor hmyzu Orava MK-6 likviduje hmyz ekologicky – bez použití jakékoli chemie a škodlivých látek. Hubí je za pomoci vysokého napětí – až 1 000 V. Avšak žádné strachy – to je nebezpečné jen pro drobná létající stvoření, ne však pro člověka. Postará se o to bezpečný třísíťový systém zařazení. Zařízení vábí hmyz ultrafialovým LED světlem a jakmile mouchy, ovády, komáry či vosy vletí dovnitř rakety, dostanou elektrický knokaut.

Pasivní hubení

Orava MK-6 můžete využívat k hubení hmyzu pasivně – zařízení stačí ve stojanu postavit do interiéru nebo na balkon, terasu, či do zahrady. Ultrafialovým LED světlem přivábí zvědavý hmyz a jakmile létající stvoření vletí do nitra rakety, mezi „výplet“, bude to jeho poslední let. To vše se děje, aniž byste museli pohnout byť jen malíčkem.