MW Computers

MSI WiFi USB adaptér AX1800; GUAX18

Kvalitní výrobek MSI WiFi USB adaptér AX1800; GUAX18 od značky s dlouholetou tradicí MSI můžete najít u nás teď za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní zakoupíte za 1 690 Kč.
EAN: 4711377002875
MSI WiFi USB adaptér AX1800; GUAX18
Ověřit dostupnost
Značka: MSI
1 690
Popis produktu

Hledáte co nejrychlejší a nejsnadnější cestu, jak vybavit vaše PC rychlým WiFi 6 rozhraním? Snadno to zvládnete s USB WiFi adaptérem MSI AX1800, s nímž bez potíží upgradujte váš stolní nebo přenosný počítač. Díky rozhraní WiFi 6 zvyšte přenosové rychlosti až na 1800 Mbps. Užívejte si hraní her, streamování a webových schůzek v celém svém domově.

Hlavní přednosti

  • WiFi 6 adaptér do USB vhodný pro PC či notebook
  • Přenosová rychlost až 1800 Mbps
  • Možnost připojení přímo do USB portu či přes kabel ze stojánku

Provoz na dvou pásmech
Dvoupásmový produkt nabízí flexibilitu a vysoký výkon pro zajištění stabilního a rychlého připojení k internetu ve vašem domově či kanceláři. S podporou technologií OFDMA, MU-MIMO a 1024 QAM umí zařízení efektivně rozdělit dostupné pásmo mezi více přístrojů současně, což vede ke zvýšení celkové kapacity a rychlosti sítě. Díky těmto pokročilým technologiím si užijete rychlé a plynulé připojení při hraní her, streamování videa nebo práci, bez ohledu na to, kolik zařízení je aktuálně připojeno.

Spolehlivé připojení s širším dosahem
Díky technologii Beamforming se router může zaměřit na směr signálu k MSI AX1800 WiFi USB adaptéru a udržovat s ním tak silnější spojení. A s vychytávkou MSI FIRST umí zařízení účinně snižovat latenci v příapdě, že MSI WiFi USB adaptér spolupracuje s MSI herním routerem.

S podporou WPA3
WPA3 je pokročilý standard zabezpečení Wi-Fi, který přináší vylepšenou ochranu a soukromí pro bezdrátové sítě. Tento standard nahrazuje předchozí verzi WPA2 a přináší řadu vylepšení, jako je odolnost proti útokům hrubou silou na hesla, zvýšenou ochranu při připojování k veřejným Wi-Fi sítím a zlepšené šifrování dat. WPA3 také zahrnuje technologii Simultaneous Authentication of Equals (SAE), která zlepšuje zabezpečení proti tzv. „man-in-the-middle“ útokům. Díky těmto vylepšením WPA3 poskytuje uživatelům bezdrátových sítí vyšší úroveň zabezpečení a důvěru při používání Wi-Fi.