MW Computers

MSI MAG CH130X, černá; 9S6-B0Y30S-001

Často hledaný produkt MSI MAG CH130X, černá; 9S6-B0Y30S-001 od populární značky MSI máte možnost nakoupit u nás právě za výhodnou cenu! Ve skvělé akci za 8 823 Kč.
EAN: 4719072788117
MSI MAG CH130X
Ověřit dostupnost
Značka: MSI
8 823

MSI MAG CH130X
Dokonalá podpora a pohodlí. Rozjeďte to se židlí Židle MAG CH130 X, která byla inspirována sedadly závodního automobilu. Tlak těla je snižován ergonomicky tvarovaným obrysem, přičemž zadní linie plně odpovídá páteři a hlavě. Ocelový materiál je stabilní a odolný, rozšířené a prohloubené sedlo poskytuje úplnější pokrytí. Užijte si to nejlepší, ať už hrajete nebo pracujete.

Od hlavy až k patě
Konstrukce této židle je promyšlená do posledního detailu. Je přizpůsobena křivkám páteře a dodá vašim zádům podporu pro dlouhé herní hodiny. Mírný náklon v horní části nabízí efektivnější podporu vaší hlavy. Pro ještě lepší pohodlí a oporu je u ramene přidán zakřivený úhel, přičemž sedadlo má prodlouženou hloubku 57 cm.

Dokonalé provedení
Výrobce sáh jen po prověřených a kvalitních materiálech. Samet použitý na bočních stranách s měkkou a pohodlnou texturou je příjemný na dotek. Stylingová kůže, prošívání jako u závodního vozu a vzor z uhlíkových vláken na zadní straně společně nabízejí sportovní styl vhodný pro hraní. Zároveň zde není opomenuta ani dostatečná odolnost, rám je proto vyroben z vysoce tvrdé oceli. Sedák je pak vybaven pěnou s vysokou hustotou pro skvělou stabilitu a pohodlí.

Přizpůsobí se vám
Jste unaveni z celodenní práce nebo hraní? Pohovte si. U židle MAG CH130 X můžete sklopit opěradlo až o 150 stupňů s přidaným maximálním náklonem 15 stupňů. Zvýšenou bezpečnost poskytují písty s plynovým zvedáním třídy 4, zatímco ultimátní pohodlí poskytují nastavitelná opěrka hlavy a bederní polštář. 60 mm kolečka jsou odolná proti poškrábání a jednodílný hvězdicový ocelový podstavec má nosnost až 150 kg.

Technické parametry

  • Polštářek pod hlavu: Ano
  • Bederní opěrka: Ano
  • Naklopení opěradla: Ano
  • Potah: PVC kůže
  • Rám: kovový
  • Nastavitelná výška opěrek [mm]: 70
  • Nastavitelná výška sedáku [mm]: 100
  • Nosnost [kg]: 150