MW Computers

MSI B550-A PRO; B550-A PRO

Unikátní a žádaný výrobek MSI B550-A PRO; B550-A PRO od oblíbené značky se zárukou kvality MSI lze pořídit u nás se slevou! Nabídky již od 2 829 Kč.
EAN: 4719072733667
MSI B550-A PRO; B550-A PRO
Ověřit dostupnost
Značka: MSI
2 829

MSI B550-A PRO
PRO série pomáhá uživatelům pracovat chytřeji, dodáním efektivního a produktivního zážitku. Poskytující stabilní funkčnost a vysokou kvalitu sestavení, PRO série základních desek nabízí nejen optimalizaci pro profesionální pracovní postupy, ale také méně řešení problémů a delší životnost.

Rychlé M.2 sloty
Deska poskytuje dva M.2 sloty, kde jeden podporuje SATA a PCIe 4.0 x4 moduly (22110), zatímco další umožňuje použití PCIe 3.0 x4 modulů (2280). PCIe 4.0 pozice navíc poskytuje chladič M.2 Shiled Frozr, který snižuje teplotu modulů a umožňuje jim tak využít jejich plný výkon. Užívejte si vysoké přenosové rychlosti v malém formátu, které M.2 moduly přinášejí.

Chladící řešení pro více jader a vyšší výkon
S více-jádrovými procesory je kladen větší důraz na napájecí a chladící design, aby byly zajištěny nižší teploty. Rozšířený design PWM chladiče a vylepšený design obvodů zajišťuje chod při plné rychlosti i pro high-endové procesory.

Konektivita
Nejdůležitější věcí u profesionálních základních desek je rozšiřitelnost. MSI PRO série základních desek nabízí řadu možností pro požadavky profesionálních uživatelů. Stabilní LAN, rychlejší úložiště a USB přenosové rychlosti a další rozšiřující konektory jsou připraveny zvýšit vaši flexibilitu.

Další produkty od výrobce MSI