MW Computers

Lenovo X13 G3 (21BN002RCK); 21BN002RCK

Tento výjimečný kousek Lenovo X13 G3 (21BN002RCK); 21BN002RCK od spolehlivého výrobce Lenovo jde sehnat u nás právě za výprodejovou cenu! Cena od 35 623 Kč.
EAN: 196801008908
Lenovo X13 G3 (21BN002RCK); 21BN002RCK
Ověřit dostupnost
Značka: Lenovo
35 623

Elegantní notebook ThinkPad X13 Gen 3 (Intel) je vybavený moderními technologiemi, které přinášejí vysoký výkon. Nabízí excelentní mobilitu díky kompaktnímu provedení Má k dispozici nové technologie pro vyšší produktivitu. Je speciálně navržen pro profesionály s veškerými funkcemi, které zajistí větší pohodlí a komfort při užívání laptopu.

Čím vás osloví?

  • Tenký a lehký = ideální společník na cesty
  • Vysoký výkon procesoru z rodiny Intel Core
  • Odolná konstrukce prošla testy armádního standardu MIL-STD-810H
  • Dlouhá výdrž baterie
  • Vylepšené zabezpečení, které ocení každý profesionál
  • Rychlé rozhraní USB 4 / Thunderbolt 4

Výkon v kompaktním provedení
Společnost Lenovo využívá, u těchto kompaktních 13.3″ notebooků ThinkPad X13, moderní více jádrové procesory Intel Core, jejichž skvělý výkon ještě podpoří použitá paměť LPDDR5 a SSD M.2 pevný disk. Potěšeni budou především nároční firemní zákazníci a uživatelé, kteří jsou často na cestách. Notebooky ThinkPad X13 mají nízkou hmotnost, malé rozměry, ale přesto excelentní výkon.

Společník na cesty
Za pomoci notebooku ThinkPad X13 budete vždy maximálně produktivní. Notebook se samozřejmě skvěle hodí na cesty díky tenkému provedení, celkově kompaktní a odolné konstrukci i nízké hmotnosti.

Široké možnosti konektivity
Oceníte přítomnost rozhraní USB 4 / Thunderbolt 4, které podporuje připojení displejů s vysokým rozlišením, Power Delivery a rychlých periferií. Notebooku nechybí ani rozhraní USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 a samozřejmě máte k dispozici důležitou síťovou konektivitu pomocí bezdrátového Wi-Fi. Nechybí Bluetooth a pro připojení externího zobrazovacího zařízení využijete rozhraní HDMI.

Odolný dle armádních standardů
Svou konstrukcí se ThinkPad X13 řadí mezi nejodolnější zařízení ThinkPad. Byl podroben řadě testů odpovídajících armádním standardům MIL-STD-810H, takže můžete být v klidu i v případě polití, pádu, vystavení notebooku vysokým teplotám nebo jakékoli jiné situaci. Byl testován v opravdu extrémních podmínkách podle mnoha různých parametrů.

Zabezpečení podnikové úrovně
ThinkPad X13 je vybaven čtečkou otisků prstů (Match-on-Chip), se kterou získáte skvělé možnosti zabezpečení. Místo pracného zadávání hesla stačí pouhý dotyk prstu a nehrozí možnost zcizení dat ztrátou nebo krádeží hesla. Navíc je vybaven také technologií TPM 2.0 (Trusted Platform Module), čtečkou čipových karet a IR kamerou. ThinkPad X13 je bezpečným partnerem pro vaše podnikání.

Komunikujte a bavte se
Vestavěná kamera s vysokým rozlišením poskytuje vynikající obraz vždy, kdy je to potřeba. Navíc v kombinaci s tichou klávesnicí a dvojicí mikrofonů bude váš hlas to jediné, co bude při videohovoru slyšet. Je také vybavena fyzickým uzávěrem, který zajistí vaše soukromí. Na své si přijdou i milovníci filmů, kterým zážitek zpříjemní stereo reproduktory s podporou technologie Dolby Audio.

Další produkty z kategorie Notebooky
Další produkty od výrobce Lenovo