MW Computers

Kingston MobileLite DUO 3C USB3.1+TypeC microSDHC/SDXC Card Reader; FCR-ML3C

Tento diskontní produkt Kingston MobileLite DUO 3C USB3.1+TypeC microSDHC/SDXC Card Reader; FCR-ML3C od dodavatele se skvělou pověstí Kingston je k získání na našich stránkách teď za nejnižší cenu! Ceny již od 230 Kč.
EAN: 740617265132
Kingston MobileLite DUO 3C USB3.1+TypeC microSDHC/SDXC Card Reader; FCR-ML3C
Ověřit dostupnost
Značka: Kingston
230

Pro čtení microSD karet z fotoaparátů a mobilních telefonů je určena nová čtečka karet Kingston MobileLite Duo 3C (FCR-ML3C). Ta je zajímavá především tím, že je vybavena novým USB-C rozhraním.

Společnost Kingston uvádí na trh novou čtečku paměťových karet MobileLite Duo 3C (FCR-ML3C). Je vyrobena z kovu a měla by být dosti odolná. Disponuje nejen klasickým USB-A rozhraním, ale také novým portem USB-C, který se poslední dobou začíná objevovat na stále větším počtu zařízení. Splňuje specifikaci USB 3.1 Gen 1, nicméně v maximální přenosové rychlosti má nepřenost (Kingston se spletl v jednotkách a hovoří o maximální přenosové rychlosti rozhraní 10 Mb/s místo 10 Gb/s).

Kingston MobileLite Duo 3C

Rozměry čtečky jsou 43×18×11 milimetrů a poradí si i s kartami, které mají UHS-I rozhraní. Pokud nevidíte slot, do kterého se vkládá microSD karta, pak vězte, že je nad USB-C konektorem, viz spodní obrázek. Záruka je dvouletá.