MW Computers

Kingston Fury herní myš Hustler; NFU-1698

Kvalitní a oblíbený produkt Kingston Fury herní myš Hustler; NFU-1698 s osvědčenou značkou Kingston lze sehnat u nás právě za příznivou cenu! K sehnání zrovna v akci za 299 Kč.
EAN: 5901969426687
Kingston Fury herní myš Hustler; NFU-1698
Ověřit dostupnost
Značka: Kingston
299

Popis produktu
Fury Herní myš Hustler, herní, 6400DPI, USB, optická, drátová, RGB, 7 tlačítek, kabel délka 1,6m, černá

Seznamte se s Fury Hustler – inovativní herní myš, která potěší začátečníky i pokročilé hráče. Precizní snímač zajistí uspokojivé a emotivní hraní, originální design dodá vaší herní stanici jedinečný charakter, ergonomický design myši zaručí pevný a stabilní úchop. Nechte Fury Hustler stát se vaší tajnou zbraní, která vás dovede přímo k vítězství!

PŘESNÝ OPTICKÝ SNÍMAČ
Srdcem Fury Hustler je inovativní optický senzor, který poskytne neuvěřitelnou přesnost potřebnou k likvidaci protivníka. Senzor má vysoké rozlišení až 6400 DPI, zrychlení 22 G a rychlost sledování 66 ips. Kombinace těchto funkcí vám poskytne maximální kontrolu nad zařízením a umožní vám dosáhnout velkolepých výsledků.

EXTRÉMNĚ ODOLNÉ VYPÍNAČE
Fury Hustler je vybaven vysoce kvalitními spínači HUANO, které se vyznačují životností až pět milionů kliknutí. Díky tomu si můžete být jisti, že vám myš bude sloužit opravdu dlouho a její spínače budou stále ve skvělém stavu. Vyberte si kvalitu s Fury Hustler!

POKROČILÝ SOFTWARE
Intuitivní software vám umožní využívat celou škálu možností Fury Hustler. Speciální editor zajistí bezproblémovou konfiguraci profilů a maker a také možnost přiřadit požadované funkce příslušným programovatelným klávesám. Popadněte Fury Hustler a nechte své protivníky daleko za sebou!

6 PROGRAMOVATELNÝCH TLAČÍTEK
Myš má 6 plně programovatelných tlačítek, kterým můžete pomocí speciálního softwaru přiřadit konkrétní funkce. Díky tomu si můžete zařízení přizpůsobit svým potřebám a od zabijáckého komba vás dělí jen jedno tlačítko.

6 NASTAVENÍ PŘEPÍNAČE DPI
Pro zajištění maximálního pohodlí za jakýchkoliv podmínek je Fury Hustler vybaven přepínačem 6 nastavení DPI umístěným pod posuvníkem. Díky tomu, bez ohledu na to, jakou hru chcete hrát a jak rychlé budou pohyby, bude Fury Hustler vždy perfektní pro svou roli. 6 různých nastavení zaručuje rozsah rozlišení od 500 do 6400 DPI, což vám umožní snadno upravit rychlost pohybů podle vašich aktuálních preferencí.

EFEKTIVNÍ OSVĚTLENÍ
Fury Hustler byl obohacen o fenomenální RGB podsvícení s duhovým efektem, které jedinečným způsobem změní každou herní stanici. Díky hluboké, elegantní černé barvě zařízení v kombinaci s barevným RGB podsvícením se myš hodí do každého typu prostoru a vždy bude vypadat působivě. Vyhrajte jedinečným stylem s Fury Hustler!

VESTAVĚNÁ PAMĚŤ
Každý zúčastněný hráč hledá praktická a funkční řešení. Proto je Fury Hustler vybaven vestavěnou pamětí, která mu umožňuje zapamatovat si nastavení v zařízení. Díky tomu, bez ohledu na to, kde plánujete hrát, bude myš vždy připravena fungovat podle vašich podmínek. Připojte myš k počítači, který plánujete používat, a užijte si hru, aniž byste museli znovu konfigurovat nastavení.

ERGONOMICKÝ DESIGN
Myš byla navržena tak, aby byla velmi pohodlná. Díky tomu se již nemusíte bát namožených zápěstí. Díky svému ergonomickému designu poskytne Fury Hustler vhodný a pohodlný úchop, který umožní hodiny hraní her bez namáhání rukou.

Sdělení: Kabelové
Rozhraní: USB
Specializace: Herní
Senzor: Optický
Maximální rozlišení: 6400 DPI
Rozlišení: 500 – 6400 DPI
Počet tlačítek: 7
Počet programovatelných tlačítek: 6
Programovatelná tlačítka: Ano
Délka kabelu: 160 cm
Model spínačů: Huano
Životnost tlačítek: 5 mil
Akcelerace: 22 G
Vzorkovací frekvence: 1 000 Hz
Maximální rychlost sledování: 66 palců/s
Maximální snímková frekvence: 6000 FPS
Makro záznam: Ano
Vestavěná paměť: Ano
Osvětlení: Ano
Barva osvětlení: RGB
Funkce: Odolné spínače Huano
Konektory: USB typu A

Podporované operační systémy:
Windows 8
Windows 7
Windows 11
Windows 10
Linux
Android

Barva: Černá
Zdroj napájení: USB (5V)
Další funkce: Plug&Play
Zahrnuté příslušenství: Uživatelská příručka
Délka: 126 mm
Šířka: 72 mm
Výška: 40 mm
Hmotnost: 97 g