MW Computers

JBL Flip Essential 2; JBL FLIPES2

Tento oblíbený kousek JBL Flip Essential 2; JBL FLIPES2 od našeho známého výrobce JBL snadno můžete sehnat právě teď v naší nabídce za zcela nejnižší cenu! Levně za 2 199 Kč.
EAN: 6925281928840
JBL Flip Essential 2; JBL FLIPES2
Ověřit dostupnost
Značka: JBL
2 199

JBL Flip II černý
Reproduktor JBL Flip 2 vám zprostředkuje bohatý zvuk v přenosném balení. Ať už je zdrojem notebook, tablet, nebo mobilní telefon, výsledkem bude vždy perfektní reprodukce. Díky možnosti párování pomocí NFC navážete spojení Bluetooth skutečně jednoduše – stačí se dotknout. Samozřejmostí je také podpora klasického párování pouze s využitím Bluetooth. Reproduktor využívá dva širokopásmové měniče a reflexní port pro křišťálově čisté vokály i masivní basy.

Ve výbavě navíc nechytí ani zabudované mikrofony a technologie pro eliminaci ozvěny a šumu, abyste mohli Flip 2 využívat pro telefonování hands-free. Zabudovaná baterie vám umožní využívat reproduktor až pět hodin bez elektrické zásuvky. Kromě bezdrátové konektivity můžete k jeho tělu připojit kabelem téměř jakýkoli přenosný přehrávač, poslouží vám k tomu zabudovaný vstup AUX.