MW Computers

i-Tec USB 3.0 / USB-C Dual Display Docking Station HDMI DVI + VGA; CAHDMIDVIDOCKPRO

Kvalitní a velmi žádaný výrobek i-Tec USB 3.0 / USB-C Dual Display Docking Station HDMI DVI + VGA; CAHDMIDVIDOCKPRO od spolehlivého výrobce i-Tec máte možnost dostat u nás teď za báječnou cenu. Cena od 2 202 Kč. EAN: 8595611704079
i-Tec USB 3.0 / USB-C Dual Display Docking Station HDMI DVI + VGA; CAHDMIDVIDOCKPRO
Do obchodu »
Značka: i-Tec
2 202
Popis produktu

iTec USB 3.0 / USB-C Dual Display Docking Station HDMI DVI + VGA
Univerzální dokovací stanice, kterou lze použít prakticky s jakýmkoliv notebookem, neboť podporuje připojení ke všem obvyklým portům: USB 3.0, USB-C a Thunderbolt 3/4, a zároveň podporuje všechny běžné současné operační systémy.

Stanice podporuje až 2x externí monitor, který připojíte díky HDMI a DVI portům. V případě potřeby lze připojit i monitor s VGA konektorem (díky přiloženému adaptéru), takže použití doku je opravdu univerzální. 6x USB port (z čehož dva porty jsou USB 3.0), spolehlivé a rychlé připojení k internetu díky integrovanému LAN portu a nechybí ani podpora audio vstupu a výstupu.

Dokovací stanici lze nainstalovat i dozadu za monitor s podporou VESA uchycení, který se dodává samostatně), čímž získáte jak maximální pracovní efektivitu díky rozšiřitelnosti portů, tak i krásně uklizený stůl bez kabelů.

  • Připojte až dva externí monitory
  • K dispozici jsou porty HDMI a DVI, případně VGA díky přiloženému adaptéru
  • 2x USB 3.0 (z toho jeden s podporou rychlého nabíjení), pro rychlý přenos dat
  • 4x USB 2.0 vám umožní snadné připojení vašich USB zařízení a periferií.
  • Gigabitový Ethernet RJ-45 poskytuje spolehlivé, robustní a vysokorychlostní internetové připojení s podporou 10/100/1000 Mbps rychlostí
  • Samostatný audio výstup a audio vstup (mikrofon)

Podporuje Windows 10, macOS X, Android, ChromeOS a Linux