MW Computers

HP ProBook 455 G8; 45Q97ES#BCM

Akční produkt HP ProBook 455 G8; 45Q97ES#BCM od skvělého a známého výrobce Hewlett-Packard (HP) jde koupit zrovna za outletovou cenu! Aktuálně v akci za 16 160 Kč. EAN: 196068935245
HP ProBook 455 G8; 45Q97ES#BCM
Do obchodu »
16 160
Popis produktu

Notebook HP ProBook 455 G8
Vyváženou a cenově dostupnou kombinací kvalitní konstrukce, inovací, výkonu, základního zabezpečení a multimediálních funkcí, to jsou notebooky HP ProBook 455 G8. Jsou ideálním partnerem pro vaše podnikání a pro profesionály v podnikovém prostředí nebo v malých a středně velkých firmách.

Předurčen pracovat
Za pomoci moderního procesoru AMD Ryzen řady 5000 budete mít vždy k dispozici dostatek výkonu pro vaše oblíbené aplikace. Samozřejmostí je rychlá operační paměť DDR4 a oceníte svižné reakce s diskem SSD M.2 PCIe NVMe. Řada HP ProBook 455 G8 je stvořená pro vaše podnikání, domácí kancelář i studium a nabízí širokou řadu modelů v zajímavé cenové relaci, mezi kterými si vybere každý.

Navržen chránit
Notebooku nechybí podpora pro moderní ochranné prvky s jednoduchými nástroji a službami pro správu dat a zabezpečení. V případě využití systému Windows 10 dostáváte k dispozici všechny funkce systému, který maximalizuje produktivitu a možnosti správy pro vaše podnikání a ochrání vás před bezpečnostními hrozbami dneška. Aplikace HP zvyšují zabezpečení a chrání důležitá data již od úrovně systému BIOS. Samozřejmě jsou k dispozici i technologie ochrany pevného disku, modul TPM a další ochranné prvky.

Nejen práce, ale také zábava
Nad displejem notebooku je integrována webová kamera pro pohodlnou komunikaci s rodinou, přáteli, kolegy, klienty a obchodními partnery prostřednictvím internetu ve špičkové kvalitě. Webová kamera je vybavena mechanickou krytkou, takže se nemusíte bát o své soukromí. Na své si přijdou i milovníci multimédií, kterým poslech umocní zvukové technologie HP a stereo reproduktory s plným zvukem. Oživte svou zábavu o podmanivý a velice přesný zvuk HP.

Důraz na možnosti konektivity
Nechybí ani moderní možnosti konektivy, jako například rozhraní USB Type-C 3.1/3.2 Gen 2, které nabízí přenosovou rychlost až 10 Gb/s a umožní využívat funkci napájení a výstupu obrazu DisplayPort (s volitelnou redukcí). Samozřejmostí je klasická rozhraní USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1. Připojení k sítím zajistí kabelové Gigabit Ethernet nebo bezdrátové Wi-Fi a nechybí ani možnost připojení externího zobrazovacího zařízení pomocí HDMI.

Přednosti notebooku HP ProBook 455 G8

  • Kvalitní zpracování s prvky hliníku a spolehlivost řady ProBook
  • Vysoký výkon díky procesorům AMD Ryzen
  • Ve výbavě potřebné konektory včetně RJ45 (LAN) konektoru
  • Podsvícená klávesnice s nízkým zdvihem vložena do kovového rámu
  • Zabezpečení na vysoké úrovni díky čtečce otisků prstů, modulu TPM a dalším prvkům
  • Mechanická krytka webové kamery pro zachování soukromí
  • Dlouhá výdrž na baterii díky kapacitě baterie 45Wh
  • Rozměry: 35,94 x 23,39 x 1,99 cm